Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы мен Қазақ ауыл шаруашылық ғылымы академиясының толық мүшесi және корреспондент-мүшесi атақтары үшiн төленетiн ақының мөлшерiн көбейту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1993 жылғы 7 сәуiр N 276. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.07.08. N 851 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы мен Қазақ ауыл шаруашылық ғылымы академиясының толық мүшесi атағы үшiн төленетiн ақыны айына 10 мың сомға дейiн және аталған академиялардың корреспондент-мүшесi атағы үшiн төленетiн ақыны - айына 5 мың сомға дейiн көбейту туралы Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясы мен Қазақ ауыл шаруашылық ғылымы академиясының ұсынысы қабылдансын.
2. Атақтар үшiн төленетiн ақының көрсетiлген мөлшерi ғылыми-зерттеу жұмыстарына бөлiнген бюджеттiк қаржы есебiнен 1993 жылғы сәуiрдiң 1-iнен енгiзiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгi мен Қаржы министрлiгi көрсетiлген мақсатқа қосымша қаржы бөлу мәселесiн шешсiн.
4. Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасының Ғылым академиясы мен Қазақ ауыл шаруашылық ғылымы академиясының толық мүшесi және корреспондент-мүшесi атақтары үшiн төленетiн ақының мөлшерiн көбейту туралы" 1992 жылғы 22 шiлдедегi N 626 қаулысының күшi жойылған деп саналсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об увеличении pазмеpа платы за звания действительного члена и члена-коppеспондента Национальной академии наук Республики Казахстан и Казахской академии сельскохозяйственных наук
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 7 апpеля 1993 г. N 276. Утратило силу постановлением Правительства РК от 8 июля 1996 г. N 851 ~P960851.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Национальной академии наук Республики Казахстан и Казахской академии сельскохозяйственных наук об увеличении размера платы за звание действительного члена Национальной академии наук Республики Казахстан и Казахской академии сельскохозяйственных наук до 10 тыс.рублей в месяц и за звание члена-корреспондента указанных академий - до 5 тыс. рублей в месяц.
2. Указанные размеры платы за звания ввести с 1 апреля 1993 г. в пределах бюджетных средств, выделяемых на проведение научно-исследовательских работ.
3. Министерству науки и новых технологий и Министерству финансов Республики Казахстан решить вопросы выделения дополнительных средств на указанные цели.
4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июля 1992 г. N: 626 "Об увеличении размера оплаты за звания действительного члена и члена-корреспондента Академии наук Республики Казахстан и Казахской академии сельскохозяйственных наук".
Премьер-министр
Республики Казахстан