Павлодар спирт зауыты туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 12 сәуiр 1993 ж. N 293
Қазақстан Республикасының халық шаруашылығын ас спиртiмен қамтамасыз ету және Павлодар қаласындағы спирт өндiретiн жабдықтарды iске қосу мерзiмiнiң бұзылуына жол бермеу мақсатында Австрия несие желiсiнiң шеңберiндегi "Қазақстан" Сыртқы экономикалық ассоциациясы "Ледекс" (Австрия) фирмасы арасындағы 1992 жылғы 10 шiлдедегi АС-1905/38-147 контрактiге сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Экономикаминi, Сыртқы
экономикалық байланыстар министрлiгi мен "Қазтамақөнеркәсiп"
МКБ-i Павлодар спирт зауыты жобалық қуатына шыққан күннен бастап,
5 жыл мерзiм iшiнде дайын өнiмiнiң 50 процентi мөлшерiнде абсолюттiк
ас спиртi мен құрғақ төптi экспортқа шығаруға жыл сайын лицензия
бөлiнуiн қарастыратын болсын.
2.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ күшiн жойды - ҚРМК-нiң 1994.11.02. N 1219
қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О Павлодаpском спиpтзаводе
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 12 апpеля 1993 г. N 293
В целях обеспечения народного хозяйства Республики Казахстан пищевым спиртом и недопущения срыва пуска оборудования по производству спирта в г. Павлодаре согласно контракту АС-1905/38-147 от 10 июля 1992 г. между ВЭА "Казахстан" и фирмой "Ледекс" (Австрия) в рамках кредитной линии Австрии Кабинет Министров Республики Казахстан п о с т а н о в л я е т :
1. Минэкономики, Министерству внешнеэкономических связей Республики Казахстан и ГКО "Казпищепром" предусмотреть соответственно ежегодное выделение экспортной квоты и лицензии на экспорт пищевого, абсолютированного спирта и сухой барды в размере 50 процентов готовой
продукции сроком на 5 лет со дня выхода Павлодарского спиртзавода на
проектную мощность.
2. Утратил силу постановлением Кабинета Министров Республики
Казахстан от 2 ноября 1994 г. N 1219.
Премьер-министр
Республики Казахстан