Қазақстан Республикасының стандарттау, сертификаттау және өлшем бiрлiгi жөнiндегi мемлекеттiк жүйесiн дамыту бағдарламасын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 10 маусым 1993 ж. N 494. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.11.23. N 1156 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1993 жылғы 18 қаңтардағы "Стандарттау және сертификаттау туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" N 1887-XII және "Өлшем бiрлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" N 1895-XII қаулыларын орындай отырып, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасындағы стандарттаудың мемлекеттiк жүйесiн дамыту бағдарламасы (N 1 қосымша);
Қазақстан Республикасындағы сертификаттаудың мемлекеттiк жүйесiн дамыту бағдарламасы (N 2 қосымша);
Қазақстан Республикасындағы өлшем бiрлiгiнiң мемлекеттiк жүйесiн дамыту бағдарламасы (N 3 қосымша) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жыл сайын республика мемлекеттiк бюджетiнiң жобасында аталған бағдарламаларды жүзеге асыруды қаржыландыруды қарастыратын болсын.
3. Бағдарламалардың мiндеттерiн орындауға қатысатын министрлiктер, ведомстволар мен шаруашылық жүргiзушi субъектiлер Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Стандарттау және метрология жөнiндегi бас басқармасына жыл қорытындысы бойынша олардың орындалуы туралы есеп жiберiп отырсын.
4. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Стандарттау және метрология жөнiндегi Бас басқармасы бағдарламалар бойынша жұмыстарды үйлестiрудi қамтамасыз етсiн және жыл сайын 1 тоқсанда олардың орындалуы туралы ақпаратты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне берiп тұрсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 10 маусымдағы
N 494 қаулысына
N 1 қосымша
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк
стандарттау жүйесiн дамыту
Бағдарламасы
(Кесте)
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 10 маусымдағы
N 494 қаулысына
N 2 қосымша
Қазақстан Республикасында мемлекеттiк
сертификаттау жүйесiн дамыту
Бағдарламасы
(Кесте)
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 10 маусымдағы
N 494 қаулысына
N 3 қосымша
Қазақстан Республикасында өлшем бiрлiгiнiң
мемлекеттiк жүйесiн дамыту
Бағдарламасы
(Кесте)

Об утверждении программ развития государственных систем по стандартизации, сертификации и единству измерений Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 июня 1993 года N 494. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 ноября 2005 года N 1156 (P051156)
Во исполнение постановлений Верховного Совета Республики Казахстан от 18 января 1993 г. N 1887-ХII  B938000_  "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О стандартизации и сертификации" и N 1895-ХII  B933000_  "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О единстве измерений" Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
программу развития государственной системы стандартизации Республики Казахстан (приложение N 1);
программу развития государственной системы сертификации Республики Казахстан (приложение N 2);
программу развития государственной системы единства измерений Республики Казахстан (приложение N 3);
2. Министерству финансов Республики Казахстан ежегодно предусматривать в проекте государственного бюджета республики финансирование для реализации указанных программ.
3. Министерствам, ведомствам и хозяйствующим субъектам, участвующим в выполнении заданий программ, направлять по итогам года в Главное управление по стандартизации и метрологии при Кабинете Министров Республики Казахстан отчеты об их реализации.
4. Главному управлению по стандартизации и метрологии при Кабинете Министров Республики Казахстан обеспечить координацию работ по программам и ежегодно в I квартале представлять в Кабинет Министров Республики Казахстан информацию об их выполнении.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение N 1
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 10 июня 1993 г. N 494
Программа
развития государственной системы стандартизации
Республики Казахстан
(таблица)
Приложение N 2
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 10 июня 1993 г. N 494
Программа
развития государственной системы сертификации
Республики Казахстан
(таблица)
Приложение N 3
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 10 июня 1993 г. N 494
Программа
развития государственной системы единства
измерений Республики Казахстан
(таблица)