Қарақұдық кен орнында "Қарақұдық-мұнай" акционерлiк қоғамымен өнiмдi бөлiсу шартымен мұнайды барлау, игеру және өндiру жөнiнде контракт жасау туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 11 маусым 1993 ж. N 498
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Қарақұдық-мұнай" акционерлiк қоғамы ұсынған "Қазақстанмұнайгаз" Ұлттық мұнай компаниясының, Қазақстан Республикасы Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiнiң, Маңғыстау облысы әкiмiнiң қатысуымен әзiрленген және республиканың мүдделi министрлiктерiмен және ведомстволарымен келiсiлген Маңғыстау облысының Қарақұдық кен орнында өнiмдi бөлiсу шартымен (продакшн шеринг) мұнайды барлау, игеру және өндiру жөнiндегi контрактiнiң жобасы мақұлдансын.
2. Жасалған контрактiге сәйкес геологиялық зерделеу және Қарақұдық кен орны аумағында көмiр сутегi шикiзатын өндiру үшiн жер қойнауы "Қарақұдық-мұнай" акционерлiк қоғамына пайдалануға берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Энергетика және отын ресурстары министрлiгiне Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Экономика министрлiгiнiң қорытындыларын ескере отырып, контрактiге қол қою және "Қарақұдық-мұнай" акционерлiк қоғамымен жасалған контрактiнi iске асыру барысында республика мүддесiн сақтауға бақылау жасауды қамтамасыз ету жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О заключении контpакта по pазведке, pазpаботке и добыче нефти на местоpождении Каpакудук на условиях pаздела пpодукции с акционеpным обществом "Каpакудук-мунай"
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 11 июня 1993 г. N 498
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить представленный акционерным обществом "Каракудук-мунай", разработанный с участием Национальной нефтяной компании "Казахстанмунайгаз", Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан, главы Мангистауской областной администрации и согласованный с заинтересованными министерствами и ведомствами республики проект контракта по разведке, разработке и добыче нефти на месторождении Каракудук Мангистауской области на условиях раздела продукции (продакшн шеринг).
2. Предоставить акционерному обществу "Каракудук-мунай" недра в пользование для геологического изучения и добычи углеводородного сырья на территории месторождения Каракудук в соответствии с заключенным контрактом.
3. Поручить Министерству энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан с учетом заключений Министерства финансов и Министерства экономики Республики Казахстан подписать и обеспечить контроль за соблюдением интересов республики в ходе реализации заключенного контракта с акционерным обществом "Каракудук-мунай".
Премьер-министр
Республики Казахстан