Қазақстан Республикасының өсiмдiк карантинi жөнiндегi мемлекеттiк қызмет қызметкерлерiн нысандық киiммен қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 18 маусымдағы N 515 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 қазандағы № 1192 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.10.20 № 1192 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының өсiмдiк карантинi жөнiндегi мемлекеттiк қызмет жүйесiнiң қызметкерлерi үшiн 1993 жылдан бастап тегiн нысандық киiм беру құқығын енгiзу жөнiндегi Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң ұсынысы қабылдансын.
2. Аталған қызметкерлер үшiн нысандық киiм енгiзуге байланысты шығындар жыл сайын республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiне көзделген операциялық қаражаттың есебiне жатқызылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об обеспечении форменной одеждой работников государственной службы по карантину растений Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 июня 1993 года № 515. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 1192
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.10.2011 № 1192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о введении начиная с 1993 года права на бесплатную форменную одежду для работников системы государственной службы по карантину растений Республики Казахстан.
2. Расходы, связанные с введением форменной одежды для указанных работников, отнести за счет операционных средств, ежегодно предусматриваемых Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в бюджете республики.
Премьер-министр
Республики Казахстан