Қазақстан Республикасының мемлекеттiк салық инспекцияларының штатының санын ұлғайту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1993 жылғы 24 маусым N 536. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк салық инспекцияларының штатының саны 2000 адамға және еңбекке ақы төлеу қоры үстiмiздегi жылдың соңына дейiн 1195 млн. сом сомасында ұлғайтылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об увеличении штатной численности государственных налоговых инспекций Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 июня 1993 г. N 536. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Сноска. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 июня 1993 г. N 536 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Увеличить штатную численность государственных налоговых инспекций Республики Казахстан на 2000 единиц и фонд оплаты труда до конца года в сумме 1195 млн.рублей.
Премьер-министр
Республики Казахстан