И.С. Конев атындағы Алматы жоғары жалпыәскерлiк командалық училищесi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 30 маусым 1993 ж. N 559
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiне арналған әртүрлi мамандықтар бойынша офицер кадрларын даярлаудың өскелең қажеттiлiгiне байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң И.С. Конев атындағы Алматы жоғары жалпыәскерлiк командалық училищесiне жаңа мамандықтағы офицер кадрларын - танкистер, артиллеристер мен автомобилистер даярлауға құқық беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi:
И.С. Конев атындағы Алматы жоғары жалпыәскерлiк командалық училищесiнiң штаттық кестесiне тиiстi өзгерiстер енгiзсiн;
аталған мамандықтар бойынша курсанттардың қажеттi санын белгiлесiн;
жаңадан енгiзiлетiн мамандықтар бойынша офицер кадрларын
даярлау үшiн қажеттi оқу, материалдық және техникалық база жасайтын
болсын;
жаңадан енгiзiлетiн мамандықтар бойынша офицер кадрларын
даярлауды 1993 жылдың қыркүйегiнен бастасын.
3. 1993 жылы училищенi қайта құру жөнiндегi шығыс
республиканың Қарулы Күштерiн ұстауға көзделген қаражат шегiнде
жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi училищенi қайта
құру жұмысын жалғастыру үшiн 1994 жылға қосымша қаржы қаражатын
қарастырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об Алматинском высшем общевойсковом командном училище имени И.С.Конева
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1993 года N 559
В связи с возрастающей необходимостью подготовки офицерских кадров по различным специальностям для Вооруженных Сил Республики Казахстан Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства обороны Республики Казахстан о предоставлении Алматинскому высшему общевойсковому командному училищу имени И.С.Конева права на подготовку офицерских кадров по новым специальностям - танкисты, артиллеристы и автомобилисты.
2. Министерству обороны Республики Казахстан:
внести соответствующие изменения в штатное расписание Алматинского высшего общевойскового командного училища имени И.С.Конева;
определить необходимое количество курсантов по названным специальностям;
создать необходимую учебную, материальную и техническую базу для подготовки офицерских кадров по вновь вводимым специальностям;
начать подготовку офицерских кадров по вновь вводимым специальностям с 1 сентября 1993 г.
3. Расходы по реорганизации училища на 1993 год произвести в пределах средств, предусмотренных на содержание Вооруженных Сил республики.
Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть на 1994 год дополнительные финансовые средства для продолжения работ по преобразованию училища.
Премьер-министр
Республики Казахстан