Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы жоғары аттестациялық комиссияның жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 5 шiлде 1993 ж. N 572
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Жоғары аттестациялық комиссияның жоғары бiлiктi ғылыми және ғылыми-педагог кадрларды аттестациялайтын Мемлекеттiк органдардың халықаралық қауымдастығы жұмысына қатысуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Жоғары аттестациялық комиссияның орталық аппараты қызметкерлерiнiң шектi саны бiр адамға ұлғайтылсын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Жоғары аттестациялық комиссияның штатына бас ғалым хатшының орынбасары лауазымы енгiзiлiп, оған министрлiктiң, ведомствоның дербес басқармасы, бөлiмi бастығының деңгейiнде лауазымдық жалақы белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Жоғары аттестациялық комиссияның бас ғалым хатшысының лауазымдық жалақысы айына 62 мың сом мөлшерiнде белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Отдельные вопросы Высшей аттестационной комиссии при Кабинете Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июля 1993 года N 572
В целях обеспечения участия Высшей аттестационной комиссии при Кабинете Министров Республики Казахстан в деятельности Международной ассоциации государственных органов аттестации научных и научно-педагогических кадров высшей квалификации Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Увеличить предельную численность центрального аппарата Высшей аттестационной комиссии при Кабинете Министров Республики Казахстан на одну единицу.
2. Ввести в штаты Высшей аттестационной комиссии при Кабинете Министров Республики Казахстан должность заместителя главного ученого секретаря, установив ему должностной оклад на уровне начальника самостоятельного управления, отдела министерства, ведомства.
3. Установить должностной оклад главного ученого секретаря Высшей аттестационной комиссии при Кабинете Министров Республики Казахстан в размере 62 тыс.рублей в месяц.
Премьер-министр
Республики Казахстан