Әскери қызметшiлерге азық-түлiк нормасын ұлғайту және басқа үлес түрлерiн беру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 шiлдедегі N 617 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 580 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.05.26 № 580 Қаулысымен.
Әскери қызметшiлердi азық-түлiкпен және басқа үлес түрлерiмен қамтамасыз етудiң қолданылып жүрген нормаларын толықтыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. 1993 жылғы 1 шiлдеден бастап Қорғаныс министрлiгiнiң, Iшкi iстер министрлiгi Iшкi әскерлерiнiң, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi Шекара әскерлерiнiң, Республика ұланының және Қазақстан Республикасының басқа да арнаулы әскери құрамаларының мемлекет есебiнен азық-түлiк үлесiн алатын әскери қызметшiлерiне тәулiгiне бiр адамға шаққанда берiлетiн норма N 1 қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
2. Мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлерге, әскери оқу орындарының курсанттарына, әскери жиынға шақырылған әскери мiндеттiлер мен студенттерге тиiс пастасы, сигарет пен сiрiңке N 2 қосымшаға сәйкес берiлсiн.
3. 1993 жылы шығындарды қаржыландыру жалпы мақсаттағы Қарулы Күштердi, Iшкi әскерлердi, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi және Республика ұланын ұстауға арналып бюджетте көзделген қаржы есебiнен және соның шегiнде, ал келесi жылдары оларды ұстауға арналған смета шегiнде жүргiзiлетiн болсын.
4. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне осы
қаулының 2-тармағында көрсетiлген санаттағы әскери қызметшiлерге
ақшалай өтем жасаудың, сондай-ақ әскери бөлiмдердi, әскери оқу
орындарын әскери сауда жүйесi арқылы темекi бұйымдарымен және
сiрiңкемен қамтамасыз етудiң тетiгiн әзiрлеп, бекiту тапсырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы  19 шiлдедегi
N 617 қаулысына
N 1 ҚОСЫМША
Әскери қызметшiлердiң тәулiктiк азық-түлiк үлесiн ұлғайту
НОРМАСЫ
(Кесте)
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 19 шiлдедегi
N 617 қаулысына
N 2 Қосымша
Әскери қызметшiлердiң тiс пастасын, сигарет және сiрiңке беру
НОРМАСЫ
(Кесте)
Республикалық әскери мектеп-интернаттардың тәрбиеленушiлерiне тек тiс пастасы ғана берiледi.

Об увеличении нормы продовольственного пайка военнослужащим и выдаче других видов довольствия
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 июля 1993 года № 617. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2011 года № 580
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.05.2011 № 580.
В дополнение к существующим нормам обеспечения военнослужащих продовольствием и другими видами довольствия Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. С 1 июля 1993 г. военнослужащим Министерства обороны, Внутренних войск Министерства внутренних дел, Пограничных войск Комитета национальной безопасности, Республиканской гвардии и других специальностей воинских формирований Республики Казахстан, получающих продовольственный паек за счет государства, увеличить норму выдачи в сутки на одного человека согласно приложению N 1.
2. Военнослужащим срочной службы, курсантам военно-учебных заведений, военнообязанным и студентам, призванным на военные сборы, зубную пасту, сигареты и спички выдавать согласно приложению N 2.
3. Финансирование затрат в 1993 году производить за счет и в пределах, предусмотренных в бюджете на содержание Вооруженных Сил общего назначения, Внутренних войск, Комитета национальной безопасности и Республиканской гвардии Республики Казахстан, а в последующие годы - в пределах сметы на их содержание.
4. Поручить Министерству обороны Республики Казахстан разработать и утвердить механизм выдачи денежной компенсации военнослужащим указанных в пункте 2 настоящего постановления категорий, а также обеспечения воинских частей, военно-учебных заведений табачными изделиями и спичками через сеть военной торговли.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение N 1-2
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 19 июля 1993 г. N 617