Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң дипломатиялық қызметкерлерiн өкiлдiк киiм-кешекпен жабдықтау туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 21 шiлде 1993 ж. N 634. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi дипломатиялық қызметкерлерiнiң жұмыс ерекшелiгiн ескере отырып, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi орталық аппаратының дипломатиялық шенi бар қызметкерлерiне өкiлдiк киiм-кешегiнiң құнына 3,44 лауазымдық жалақы мөлшерiнде жыл сайын ақшалай өтем жасалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң келiсуi бойынша Сыртқы iстер министрлiгi қызметкерлерiн өкiлдiк киiм-кешекпен жабдықтау туралы Ереженi бекiтсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi аталған мақсатқа жыл сайын республикалық бюджеттен сом есебiмен және шетел валютасында қажеттi қаржы бөлiнуiн қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О представительской экипировке дипломатических работников Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1993 г. N 634. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
C учетом специфики работы дипломатических сотрудников Министерства иностранных дел Республики Казахстан Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Производить выплату ежегодной денежной компенсации стоимости предметов представительской экипировки сотрудникам центрального аппарата Министерства иностранных дел, имеющим дипломатические ранги, в размере 3, 44 должностного оклада.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан утвердить Положение о представительской экипировке работников Министерства иностранных дел.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить ежегодное выделение на указанные цели из республиканского бюджета необходимых ассигнований в рублях и иностранной валюте.
Премьер-министр Республики Казахстан