Қазақстан Республикасының Төтенше және Өкiлеттi Елшiлерiне көлiк, тұрғын үй-тұрмыстық, медициналық және басқа қызмет көрсету тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 3 тамыз 1993 ж. N 664. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Төтенше және Өкiлеттi Елшiлерi мен Төтенше және Өкiлеттi Өкiлдерiне қызмет көрсетудi реттеу мен жүйелеу мақсатында және шетелдермен қарым-қатынаста олар атқаратын өкiлдiк функциялардың маңыздылығын ескере отырып, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Төтенше және Өкiлеттi Елшiлер мен Төтенше және Өкiлеттi Өкiлдер Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Шаруашылық басқармасы және Алматы қалалық әкiмшiлiгi арқылы тұрғын үймен қамтамасыз етiледi.
2. Төтенше және Өкiлеттi Елшiлер мен Төтенше және Өкiлеттi Өкiлдер және олардың отбасы мүшелерi Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiнiң емханасына тiркелсiн.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгi Төтенше және Өкiлеттi Елшiлер мен Төтенше және Өкiлеттi Өкiлдердi және олардың зайыптарын санаторийлер мен демалыс үйлерiне берiлетiн жолдамалармен үкiмет мүшелерi үшiн белгiленген тәртiппен қамтамасыз ететiн болсын.
3. Төтенше және Өкiлеттi Елшiлер мен Төтенше және Өкiлеттi Өкiлдерге Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Шаруашылық басқармасының автомобиль шаруашылығы қызмет көрсетедi деп белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне осы мақсаттарға қажеттi ақша қаражатын бөлетiн болсын.<*>
Ескерту. 3-тармағының екiншi абзацы жаңа редакцияда - ҚРМК-нiң 29.04.1994 ж. N 451 қаулысымен .
4. Төтенше және Өкiлеттi Елшiлер мен Төтенше және Өкiлеттi Өкiлдер отбасыларымен бiрге Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Шаруашылық басқармасының тұрмыстық қызмет көрсету жүйесiне үкiмет мүшелерiне қызмет көрсету шарттарына сай бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О порядке транспортного, жилищно-бытового, медицинского и иного обслуживания Чрезвычайных и Полномочных послов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1993 года N 664. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В целях упорядочения и унификации обслуживания Чрезвычайных и Полномочных Послов и Чрезвычайных и Полномочных Посланников Республики Казахстан и исходя из важности выполняемых ими представительских функций в сношениях с зарубежными странами, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить, что Чрезвычайные и Полномочные Послы и Чрезвычайные и Полномочные Посланники обеспечиваются жилплощадью через ХОЗУ Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан и Алматинскую городскую Администрацию.
2. Прикрепить Чрезвычайных и Полномочных Послов и Чрезвычайных и Полномочных Посланников и членов их семей к поликлинике лечебно-оздоровительного объединения при Кабинете Министров Республики Казахстан.
Лечебно-оздоровительному объединению при Кабинете Министров Республики Казахстан обеспечивать Чрезвычайных и Полномочных Послов и Чрезвычайных и Полномочных Посланников и их жен путевками в санатории и дома отдыха в порядке, установленном для членов Правительства.
3. Установить, что Чрезвычайные и Полномочные Послы и Чрезвычайные и Полномочные Посланники обслуживаются автотранспортом автохозяйства ХОЗУ Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан.
Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан на эти цели необходимые денежные средства. <*>
Сноска. Абзац второй пункта 3 в редакции постановления от 29 апреля 1994 г. N 451.
4. Прикрепить Чрезвычайных и Полномочных Послов и Чрезвычайных и Полномочных Посланников с семьями к системе бытового обслуживания ХОЗУ Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан на условиях обслуживания членов Правительства.
Премьер-министр
Республики Казахстан