Петропавл темiр жол көлiгi техникумы мен Семей өзен флоты техникумының бағыныстылығы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 10 қыркүйек 1993 ж. N 860
Темiр жол көлiгi мен өзен флотына кадрлар даярлайтын арнаулы орта оқу орындарын басқаруды жетiлдiре түсу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi мен Көлiк министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiмен, Қаржы министрлiгiмен, Солтүстiк Қазақстан және Семей облыстарының әкiмдерiмен келiсiлген Петропавл темiр жол көлiгi техникумы иен Семей өзен флоты техникумын Бiлiм министрлiгiнiң қарамағынан алып Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгiнiң тiкелей бағыныстылығына беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi бiр ай мерзiм iшiнде белгiленген тәртiппен Петропавл темiр жол көлiгi техникумы мен Семей өзен флоты техникумын Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгiнiң қарамағына беретiн болсын.
3. Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi республиканың Қаржы министрлiгiмен келiсе отырып Семей өзен флоты техникумына 1993 жылдың төртiншi тоқсанына бөлiнген қаржыны Қазақстан Республикасының Көлiк министрлiгiне беретiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О подчиненности Петpопавловского техникума железнодоpожного тpанспоpта и Семипалатинского техникума pечного флота
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 10 сентябpя 1993 г. N 860
В целях совершенствования управления средними специальными учебными заведениями железнодорожного транспорта и речного флота Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства образования и Министерства транспорта Республики Казахстан, согласованное с Министерством экономики, Министерством финансов Республики Казахстан, главами Северо-Казахстанской и Семипалатинской областных администраций, о передаче Петропавловского техникума железнодорожного транспорта и Семипалатинского техникума речного флота из ведения Министерства образования Республики Казахстан в подчинение Министерства транспорта Республики Казахстан.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу передать в месячный срок в установленном порядке в ведение Министерства транспорта Республики Казахстан Петропавловский техникум железнодорожного транспорта и Семипалатинский техникум речного флота.
3. Министерству образования Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов республики передать Министерству транспорта Республики Казахстан ассигнования, предусмотренные на IV квартал 1993 г. на содержание Семипалатинского техникума речного флота.
Премьер-министр
Республики Казахстан