Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi Қазақстан-Монғолия үкiметаралық комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 22 қыркүйек 1993 ж. N 932. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен ~P020594
Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi Қазақстан-Монғолия үкiметаралық комиссиясын құру және оның функциялары туралы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Монғолия Үкiметi арасындағы келiсiмге сәйкес және Қазақстан Республикасы мен Монғолия арасында қол жеткен уағдаластықтарды жүзеге асыру және өзара тиiмдi
ынтымақтастықты одан әрi дамыту жөнiндегi жұмысты үйлестiру
мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы
етедi:
1. Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени
ынтымақтастық жөнiндегi Қазақстан-Монғолия үкiметаралық
комиссиясының Қазақстан жағы мына құрамда бекiтiлсiн:
Комиссияның тең төрағасы:
Крепак П.И.           - Қазақстан Республикасының Еңбек
министрi
<*>
Комиссияның мүшелерi:
Әбдiқамалов           - Экономика министрлiгiнiң аймақтық саясат
Оралбай Әбдiқамалұлы    басқармасының бастығы
Әбiтаев               - Экономика министрiнiң орынбасары
Есберген Әбiтайұлы
Әлпиев                - Мәдениет министрiнiң орынбасары
Төлеубек Нығметұлы
Ауанов                - Қаржы министрiнiң орынбасары
Мырзахмет Қожахметұлы
Бiтiмбаев             - Өнеркәсiп министрiнiң орынбасары
Марат Жақыпұлы
Володина              - Ұлттық банктiң валюталық-экономикалық
Людмила Федоровна       қатынастар бас басқармасының бастығы
(келiсiм бойынша)
Жақыпбеков            - Әдiлет министрлiгiнiң мемлекетаралық және
Жаңбырбек Жақыпұлы      сыртқы экономикалық байланыстарды құқықтық
қамту басқармасының бастығы
Жұмина                - Экономика министрлiгiнiң алыс сырт
Роза Әлиқызы            елдермен экономикалық байланыс басқармасы
бастығының орынбасары
Коструба              - Сыртқы экономикалық байланыстар
Петр Иванович           министрiнiң орынбасары
Құлтаев               - Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң
Амантай Құлтайұлы       экономикалық бас басқармасының бастығы
Мәлiмбаев             - Геология және жер қойнауын қорғау
Марат Сұлтанұлы         министрiнiң орынбасары
Омаров                - Сыртқы iстер министрлiгi Азия
Қайыр Рахметжанұлы      басқармасының бастығы
Сәрсеков              - Iшкi iстер министрiнiң орынбасары
Бексұлтан Сәрсекұлы
Сәрсенбаев            - Президент пен Министрлер Кабинетi
Серiк Сәмекеұлы         Аппаратының Сыртқы байланыстар бөлiмiнiң
аға референтi
Тайғашинов            - Көлiк министрiнiң орынбасары
Жамантай Дәуренбекұлы
Үсенов                - Сауда министрiнiң орынбасары
Алмасбек Садықұлы
Шкляр                 - Қаржы министрлiгiнiң Бас кеден
Виктор Владимирович     басқармасы бастығының орынбасары
Мұқанов               - Сыртқы экономикалық байланыстар
Мақсат Нұрдәулетұлы     министрлiгiнiң Азия және Тынық Мұхит
аймағы елдерiмен сауда-экономикалық
байланыстар басқармасының жетекшi-сарапшысы
(комиссияның хатшысы)
Ескерту. Комиссия құрамына өзгерiс енгiзiлдi -ҚРМК-нiң 1995.
07.17. N 986 қаулысымен.
P950986_
Ескерту. Комиссия құрамына өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң
1996.08.07.N 980 қаулысымен.
P960980_

О создании межпpавительственной казахстанско- монгольской комиссии по тоpгово-экономическому, научно-техническому и культуpному сотpудничеству
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 22 сентябpя 1993 г. N 932. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
В соответствии с Соглашением между Правительством Республики Казахстан и Правительством Монголии о создании и функциях межправительственной казахстанско-монгольской комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству и в целях координации работы по реализации достигнутых договоренностей и дальнейшему развитию взаимовыгодного сотрудничества
между Республикой Казахстан и Монголией Кабинет Министров Республики
Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить казахстанскую часть межправительственной
казахстанско-монгольской комиссии по торгово-экономическому,
научно-техническому и культурному сотрудничеству в составе:
Сопредседатель комиссии:
Крепак П.И.                  - Министр труда
Республики Казахстан
Члены комиссии:
Абдукамалов                  - начальник управления региональной
Оралбай Абдукамалович          политики Министерства экономики
Абитаев                      - заместитель Министра экономики
Есберген Абитаевич
Альпиев                      - заместитель Министра культуры
Толеубек Нигмет-улы
Ауанов                       - заместитель Министра финансов
Мырзахмет Кожахметович
Битимбаев                    - заместитель Министра
Марат Жакупович                промышленности
Володина                     - начальник Главного управления
Людмила Федоровна              валютно-экономических отношений
Национального банка (по согласованию)
Жакупбеков                   - начальник управления правообеспечения
Жамбырбек Жакупович            межгосударственных и
внешнеэкономических связей
Министерства юстиции
Жумина                       - заместитель начальника управления
Роза Алиевна                   экономических связей с дальним
зарубежьем Министерства экономики
Коструба                     - заместитель Министра
Петр Иванович                  внешнеэкономических связей
Култаев                      - начальник Главного экономического
Амантай Култаевич              управления Министерства сельского
хозяйства
Малимбаев                    - заместитель Министра геологии
Марат Султанович               и охраны недр
Омаров                       - начальник управления Азии
Хаир Рахметович                Министерства иностранных дел
Сарсеков                     - заместитель Министра внутренних
Бексултан Сарсекович           дел
Сарсембаев                   - старший референт Отдела внешних
Серик Самекеевич               связей Аппарата Президента и
Кабинета Министров
Тайгашинов                   - заместитель Министра транспорта
Жамантай Дауренбекович
Усенов                       - заместитель Министра торговли
Алмасбек Садыкович
Шкляр                        - заместитель начальника Главного
Виктор Владимирович            таможенного управления Министерства
финансов
Муханов                      - ведущий эксперт управления
Максат Нурдаулетович           торгово-экономических связей со
странами Азии и Тихоокеанского региона
Министерства внешнеэкономических связей
(секретарь комиссии) <*>
Сноска. В состав комиссии внесены изменения - постановлениями КМ РК от 17 июля 1995 г. N 986; от 7 августа 1996 г. N 980 P960980_ .

2. Үкiметаралық комиссияның Қазақстан жағына, қажет болған
жағдайда, тұрақты комиссиялар құру, олардың құрамын, функцияларын
және жұмысының негiзгi бағыттарын анықтау құқығы берiлсiн.
3. Министрлiктер, ведомстволар, облыс, Алматы және Ленинск
қалаларының әкiмдерi комиссияның қызметiне барынша жәрдемдесетiн
болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

2. Предоставить казахстанской части межправительственной комиссии право учреждать в случае необходимости постоянные комиссии, определять состав, функции и основные направления их работы.
3. Министерствам, ведомствам, главам областных, Алматинской и Ленинской городских администраций оказывать всемерное содействие комиссии в ее деятельности.
Премьер-министр
Республики Казахстан