Жамбыл қаласында көп салалы коммерциялық орталық салу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 18 қазан 1993 ж. N 1026
Байланыс пен коммуникацияның халықаралық және iшкi құралдарын қоса республиканың нарықтық инфрақұрылымын одан әрi дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы экономикалық байланыстар министрлiгi мен Жамбыл облысы әкiмiнiң Жамбыл қаласында сан алуан қызмет атқаратын коммерциялық орталық (орталықтар) салу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Жамбыл облысының әкiмi аталған объектiге жер учаскесi бөлiнуiн және оны салу мен пайдалануға беру үшiн ұйымдастыру шараларының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсiн.
3. Құрылысты жобалауды, ұйымдастыруды және қаржыландыруды өзiн өзi өтеу принципiмен "Лакмэн Марукки Интернэшнл Корпорейшн" (АҚШ) халықаралық корпорациясының қамтамасыз ететiнi еске алынсын.
4. Қазақстан Республикасының Байланыс министрлiгi объектi құрылысын қамтамасыз етуге қажеттi тиiстi рұқсаттар мен техникалық құжаттаманы алуда Жамбыл облысының әкiмiне жәрдемдесетiн болсын.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi объектi
құрылысына қажеттi қаржы операцияларын жүргiзуде Жамбыл облысының
әкiмiне жәрдемдессiн.
6. Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен ведомстволары
Жамбыл қаласында көп салалы коммерциялық орталықты салу мен
пайдалануға беру жөнiнде Жамбыл облысының әкiмiне жәрдем
көрсетсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О стpоительстве в г. Жамбыле многофункционального коммеpческого центpа
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 18 октябpя 1993 г. N 1026
В целях дальнейшего развития рыночной инфраструктуры республики, включая международные внутренние средства связи и коммуникации, Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства внешнеэкономических связей Республики Казахстан и главы Жамбылской областной администрации о строительстве в г. Жамбыле многофункционального коммерческого центра (полицентра).
2. Главе Жамбылской областной администрации обеспечить выделение земельного участка и реализацию организационных мероприятий для строительства и ввода в эксплуатацию указанного объекта.
3. Принять к сведению, что проектирование, организация строительства и финансирование на принципах самоокупаемости обеспечиваются международной корпорацией "Лакмэн Марукки Интернэшнл Корпорейшн" (США).
4. Министерству связи Республики Казахстан оказать главе Жамбылской областной администрации необходимое содействие в получении соответствующих разрешений и технической документации, необходимых для обеспечения строительства объекта.
5. Министерству финансов Республики Казахстан оказать главе Жамбылской областной администрации содействие в проведении финансовых операций, необходимых для строительства объекта.
6. Министерствам и ведомствам Республики Казахстан оказать необходимое содействие главе Жамбылской областной администрации по строительству и вводу в эксплуатацию многофункционального коммерческого центра в г. Жамбыле.
Премьер-министр
Республики Казахстан