ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ӨЗБЕКСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНДАҒЫ ЕЛШIЛIГIНIҢ МӘСЕЛЕЛЕРI
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 28 қазан 1993 ж. N 1071
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Әзiрбайжан Республикасы, Армения Республикасы, Беларусь Республикасы, Грузия Республикасы, Қырғызстан Республикасы, Молдова Республикасы, Түркменстан, Өзбекстан Республикасы, Украинада елшiлiктерiн ашу туралы" 1993 жылғы 9 қаңтардағы N 1057 U931057_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Елшiлiгi қызметкерлерiнiң штат саны 12 адамнан тұратын болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiнiң лауазымдық жалақысы Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппараты басшысының жалақысы деңгейiнде белгiленсiн.
Өзбекстан Республикасымен қатынастардың маңыздылығын және жұмыс көлемiнiң үлкендiгiн ескере отырып, Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң лауазымдық жалақысына 20 процент мөлшерiнде үстемеақы тағайындалсын.
3. Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Елшiлiгi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Елшiсiнiң лауазымдық жалақысына қарай белгiленсiн. Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Елшiлiгiнiң қызметкерлерiне жылына төрт лауазымдық жалақы мөлшерiнде сыйақы берiлсiн, ал материалдық көмек екi лауазымдық жалақы мөлшерiнде көрсетiлсiн.
Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Елшiлiгiнiң әкiмшiлiк-техникалық қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларына ай сайын 15 процент мөлшерiнде үстемеақы белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Елшiлiгiнiң шығын сметасы 1993 жылдың 3 айына 474421 мың сом көлемiнде бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiм бойынша шығын сметасын белгiленген тәртiппен түзететiн болсын.
5. Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы
Елшiлiгiне өкiлдiк мақсаттар үшiн шетелде шығарылған бiр автомашина
алуға рұқсат етiлсiн.
6. Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмi, Қазақстан Республикасының
Сауда министрлiгi, Республикалық "Қазконтракт" контракт корпорациясы
Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Елшiлiгiнiң
жабдықтар мен мүкәммалға қажеттiлiгiн қарастырып, олардың 1993 жылы
бөлiнуiн және жеткiзiлуiн қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

ВОПРОСЫ ПОСОЛЬСТВА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН В РЕСПУБЛИКЕ УЗБЕКИСТАН
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 28 октябpя 1993 г. N 1071
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 9 января 1993 г. N 1057 U931057_ "Об открытии посольств Республики Казахстан в Азербайджанской Республике, Республике Армения, Республике Беларусь, Республике Грузия, Республике Кыргызстан, Республике Молдова, Туркменистане, Республике Узбекистан, Украине" Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить штатную численность работников Посольства Республики Казахстан в Республике Узбекистан в количестве 12 единиц.
2. Установить Чрезвычайному и Полномочному Послу Республики Казахстан в Республике Узбекистан должностной оклад на уровне оклада Руководителя Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан.
С учетом важности отношений с Республикой Узбекистан и большого объема работы установить надбавку к должностному окладу Посла Республики Казахстан в размере 20 процентов.
3. Должностные оклады работников Посольства Республики Казахстан в Республике Узбекистан установить исходя из должностного оклада Посла Республики Казахстан в Республике Узбекистан. Премирование работников Посольства Республики Казахстан в Республике Узбекистан производить в размере четырех должностных окладов в год, а оказание материальной помощи - двух должностных окладов в год.
Установить административно-техническим работникам Посольства Республики Казахстан в Республике Узбекистан ежемесячную надбавку к должностным окладам в размере 15 процентов.
4. Утвердить смету расходов Посольства Республики Казахстан в Республике Узбекистан в сумме 474421,7 тыс. рублей на 3 месяца 1993 года.
Министерству иностранных дел Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан производить корректировку сметы расходов в установленном порядке.
5. Разрешить Посольству Республики Казахстан в Республике Узбекистан приобретение одной автомашины зарубежного производства для представительских целей.
6. Главе Южно-Казахстанской областной администрации, Министерству торговли Республики Казахстан, Республиканской контрактной корпорации "Казконтракт" рассмотреть потребность Посольства Республики Казахстан в Республике Узбекистан в оборудовании и инвентаре и обеспечить их выделение и доставку в 1993 году.
Премьер-министр
Республики Казахстан