ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ҚЫРҒЫЗ РЕСПУБЛИКАСЫНДАҒЫ ЕЛШIЛIГIНIҢ МӘСЕЛЕЛЕРI
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 29 қазан 1993 ж. N 1085
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Азербайжан Республикасы, Армения Республикасы, Беларусь Республикасы, Грузия Республикасы, Қырғызстан Республикасы, Молдова Республикасы, Туркменстан, Өзбекстан Республикасы, Украинада елшiлiктерiн ашу туралы" 1993 жылғы 9 қаңтардағы N 1057 U931057_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшiлiгiнiң штат саны 9 адамнан тұратын болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiнiң айлық жалақысы Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппараты басшысының жалақысы деңгейiнде белгiленсiн (қырғыз сомымен).
Қырғыз Республикасымен Қатынастардың маңыздылығы және жұмыс көлемiнiң үлкендiгiн ескере отырып, Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң лауазымдық жалақысына 20 процент мөлшерiнде үстемақы тағайындалсын.
3. Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшiлiгi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшiсiнiң лауазымдық жалақысына қарай белгiленсiн. Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшiлiгiнiң қызметкерлерiне жылына 4 лауазымдық жалақы мөлшерiнде сыйақы берiлсiн, ал материалдық көмек жылына 2 лауазымдық жалақы мөлшерiнде көрсетiлсiн.
Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшiлiгiнiң административтiк-техникалық қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларына ай сайын 15 процент мөлшерiнде үстемеақы белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшiлiгiнiң шығын сметасы 1993 жылдың 3 айына 461362,1 мың сом көлемiнде бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiм бойынша шығын сметасы белгiленген тәртiппен түзететiн болсын.
5. Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшiлiгiне
өкiлдiк мақсаттар үшiн шетелде шығарылған бiр автомашина алуға рұқсат
етiлсiн.
6. Жамбыл облысының әкiмi Бiшкек қаласындағы Қазақстан
Республикасы Елшiлiгiнiң ғимаратын қайта жаңарту және жөндеуге
қатысты барлық мәселелердi шешетiн болсын. Қазақстан Республикасының
Сауда министрлiгi, Республикалық "Қазконтракт" контракт корпорациясы
Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшiлiгiнiң
жабдықтар мен мүкәммалға қажеттiлiгiн қарастырып, олардың 1993 жылы
бөлiнуiн және жеткiзiлуiн қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

ВОПРОСЫ ПОСОЛЬСТВА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН В КЫРГЫЗСКОЙ РЕСПУБЛИКЕ
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 29 октябpя 1993 г. N 1085
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 9 января 1993 г. N 1057 U931057_ "Об открытии Посольств Республики Казахстан в Азербайджанской Республике, Республике Армения, Республике Беларусь, Республике Грузия, Республике Кыргызстан, Республике Молдова, Туркменистане, Республике Узбекистан, Украине" Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить штатную численность Посольства Республики Казахстан в Кыргызской Республике в количестве 9 единиц.
2. Установить Чрезвычайному и Полномочному Послу Республики Казахстан в Кыргызской Республике должностной оклад на уровне оклада Руководителя Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан в кыргызских сомах.
С учетом важности отношений с Кыргызской Республикой и большого объема работы установить надбавку к должностному окладу Посла Республики Казахстан в размере 20 процентов.
3. Должностные оклады работников Посольства Республики Казахстан в Кыргызской Республике установить исходя из должностного оклада Посла Республики Казахстан в Кыргызской Республике. Премирование работников Посольства Республики Казахстан в Кыргызской Республике производить в размере четырех должностных окладов в год, а оказание материальной помощи - двух должностных окладов в год.
Установить административно-техническим работникам Посольства Республики Казахстан в Кыргызской Республике ежемесячную надбавку к окладам в размере 15 процентов.
4. Утвердить смету расходов Посольства Республики Казахстан в Кыргызской Республике в сумме 461362,1 тыс. рублей на 3 месяца 1993 года.
Министерству иностранных дел Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан производить корректировку сметы расходов в установленном порядке.
5. Разрешить Посольству Республики Казахстан в Кыргызской Республике приобретение одной автомашины зарубежного производства для представительских целей.
6. Главе Жамбылской областной администрации решить все вопросы, связанные с реконструкцией и ремонтом здания Посольства Республики Казахстан в г. Бишкеке. Министерству торговли Республики Казахстан, Республиканской контрактной корпорации "Казконтракт" рассмотреть потребность Посольства Республики Казахстан в Кыргызской Республике в оборудовании и инвентаре и обеспечить их выделение и доставку в 1993 году.
Премьер-министр
Республики Казахстан