"Алматымемкөлiкжоба" жобалау-iздестiру институтының бағыныстылығы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 12 қараша 1993 ж. N 1119
Республикада көлiк саласындағы жобалау-iздестiру жұмысын басқаруды жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгiнiң "Алматымемкөлiкжоба" жобалау-iздестiру институтын "Қазақстан жолдары" мемлекеттiк акционерлiк компаниясы болып қайта құрылған Қазақстан Республикасы Көлiк құрылысы министрлiгiнiң қарауынан Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгiнiң қарауына беру туралы Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi Мемлекеттiк комитетiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi бiр ай мерзiм iшiнде белгiленген тәртiппен "Алматымемкөлiкжоба" жобалау-iздестiру институтын Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгiнiң қарауына беретiн болсын.
3. "Алматымемкөлiкжоба" институты "Қазмемкөлiкжоба" республикалық бас техникалық-экономикалық зерттеулер және темiр жол көлiгi объектiлерiн жобалау институты болып қайта құрылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О подчиненности проектно-изыскательского института "Алмаатагипротранс"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 ноября 1993 года N 1119
В целях совершенствования управления проектно-изыскательскими работами в области транспорта в республике Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства транспорта Республики Казахстан, согласованное с Государственным комитетом Республики Казахстан по государственному имуществу, о передаче проектно-изыскательского института "Алмаатагипротранс" из ведения Министерства транспортного строительства Республики Казахстан, преобразованного в Государственную акционерную компанию "Казакстан жолдары", в ведение Министерства транспорта Республики Казахстан.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу передать в месячный срок в установленном порядке в ведение Министерства транспорта Республики Казахстан проектно-изыскательский институт "Алмаатагипротранс".
3. Преобразовать институт "Алмаатагипротранс" в Головной республиканский институт технико-экономических исследований и проектирования объектов железнодорожного транспорта "Казгипротранс".
Премьер-министр
Республики Казахстан