"Филип Моррис Холланд А. Б." компаниясының құқық иеленушiлiгiн тану туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 27 желтоқсан 1993 ж. N 1298
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен "Филип Моррис Интернэшнл Инвестмент Корпорейшн" компаниясы арасындағы келiсiмдерге сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Филип Моррис Интернэшнл Инвестмент Корпорейшн" компаниясының "Алматы Темекi Компаниясы" акционерлiк қоғамының жарғы капиталын алуына қатысты барлық шарттары мен келiсiмдерiнен туындайтын және соған қатысты талаптары мен берешектерiн қоса, "Филип Моррис Интернэшнл Инвестмент Корпорейшн" компаниясының өзiнiң барлық құқығын, мiндеттерi мен мiндеттемелерiн "Филип Моррис Холланд А. Б." компаниясына бергенiне келiсiм бiлдiрiлсiн. Осы орайда, "Филип Моррис Интернэшнл Корпорейшн" компаниясының "Алматы Темекi Компаниясы" акционерлiк қоғамының акцияларын "Филип Моррис Холланд А. Б." компаниясына бұлайша бергенi бағалы қағаздарды сатып алу мен сату ретiнде қаралмайтын болып танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Алматы темекi комбинатын жеке жоба бойынша жекешелендiру туралы" 1993 жылғы 27 қыркүйектегi N 951 қаулысында "Филип Моррис Интернэшнл Инвестмент Корпорейшн" компаниясына қатысты көзделген барлық құқықтар мен кепiлдiктер "Филип Моррис Холланд А. Б." компаниясына өтетiн болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң орынбасары - Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасына аталған берiмге келiсiм беру туралы құжатқа Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан қол қою тапсырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О пpизнании пpавопpеемства компании "Филип Моppис Холланд А. Б."
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 27 декабpя 1993 года N 1298
В соответствии с соглашениями между Государственным комитетом Республики Казахстан по государственному имуществу и компанией "Филип Моррис Интернэшнл Инвестмент Корпорейшн" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с уступкой компанией "Филип Моррис Интернэшнл Инвестмент Корпорейшн" компании "Филип Моррис Холланд А. Б." всех прав, обязанностей и обязательств, включая все требования и долги, вытекающие и связанные со всеми договорами и соглашениями, которые относятся к приобретению уставного капитала акционерного общества "Алматинская Табачная Компания" компанией "Филип Моррис Интернэшнл Инвестмент Корпорейшн". Признать, что связанная с указанной уступкой передача акций акционерного общества "Алматинская Табачная Компания" компанией "Филип Моррис Интернэшнл Инвестмент Корпорейшн" компании "Филип Моррис Холланд А. Б." не рассматривается как купля-продажа ценных бумаг.
2. Установить, что к компании "Филип Моррис Холланд А.Б." переходят все права и гарантии, предусмотренные постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 сентября 1993 года N 951 P930951_ "О приватизации Алматинского табачного комбината по индивидуальному проекту в отношении компании "Филип Моррис Интернэшнл Инвестмент Корпорейшн".
3. Поручить Заместителю Премьер-министра - Председателю Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу подписать документ о согласии на указанную уступку от имени Правительства Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан