"Халлибуртон-Атырау Ойл энд Газ Сервисиз" бiрлескен кәсiпорнының мұнай және газ скважиналарын геофизикалық зерттеу кезiнде пайдаланылатын ионды сәулелегiштердiң көздерiн әкелуi мен әкетуi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 29 желтоқсандағы N 1304 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы N 406 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.05.04  N 406  Қаулысымен.
"Халлибуртон-Атырау Ойл энд Газ Сервисиз" бiрлескен кәсiпорнының мұнай және газ скважиналарын геофизикалық зерттеу кезiнде ионды сәулелегiштердiң көздерiн пайдалану қажеттiгiне байланысты, сондай-ақ Қазақстанның кен орындарында жүргiзiлетiн бұрғылау жұмыстарын технологиялық қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы экономикалық байланыстар министрлiгi "Халлибуртон-Атырау Ойл энд Газ Сервисиз" бiрлескен кәсiпорнына белгiленген тәртiп бойынша ионды сәулелегiштердiң көздерiн әкелу мен әкетуге лицензия беретiн болсын.
2. Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөнiндегi агенттiгi Ядролық материалдардың экспорты мен импорты туралы ережеге сәйкес АҚШ-қа ионды сәулелегiштердiң көздерi мен радиоактивтi қалдықтардың әкелiнуi мен әкетiлуiне бақылауды қамтамасыз ететiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О ввозе и вывозе источников ионизиpующих излучений, используемых пpи геофизических исследованиях нефтяных и газовых скважин, совместным пpедпpиятием "Халлибуpтон-Атыpау ойл энд газ сеpвисиз"
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 29 декабpя 1993 года N 1304. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 406.
Сноска. Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 29 декабpя 1993 года N 1304 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2008  N 406 .
В связи с необходимостью использования источников ионизирующих излучений при геофизических исследованиях нефтяных и газовых скважин, а также для технологического обеспечения буровых работ, проводимых на месторождениях Казахстана совместным предприятием "Халлибуртон-Атырау Ойл энд Газ Сервисиз", Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству внешнеэкономических связей Республики Казахстан выдать лицензию на ввоз и вывоз источников ионизирующих излучений совместному предприятию "Халлибуртон-Атырау Ойл энд Газ Сервисиз" в установленном порядке.
2. Агентству по атомной энергии Республики Казахстан обеспечить контроль за ввозом и вывозом в США источников ионизирующих излучений и радиоактивных отходов в соответствии с Положением об экспорте и импорте ядерных материалов.
Премьер-министр
Республики Казахстан