РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ЗАҢ ӘДЕБИЕТI БАСПАСЫ МЕН АПТАЛЫҚ ЗАҢ ГАЗЕТIН ҚҰРУ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 27 қаңтар 1994 ж. N 107
"Қазақстан Республикасындағы құқықтық реформаның тиiмдiлiгiн арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 16 маусымдағы N 1228 Жарлығын орындау үшiн, заңдар мен өзге де нормативтiк-құқықтық актiлердi, анықтамалық-заңдық материалдарын ресми түрде жариялау, оқулық заң әдебиетiн, кодекстердi, заңдар жинақтарын басып шығару, заң практикасы тәжiрибесiн тарату мен халықтың ол жөнiндегi бiлiмiн арттыра беру, сондай-ақ құқықтық тақырып бойынша көркем әдебиет шығару мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi: 1. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi мен Әдiлет министрлiгiнiң 1994 жылғы қаңтардан бастап акционерлiк қоғам нысанында республикалық заң әдебиетi баспасы мен апталық заң газетiн құру туралы ұсынысы қабылдансын.
2-9 ЕСКЕРТУ. 2-9 тармақтар күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1998.12.29. N 1348 қаулысымен. P981348_
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об учреждении Республиканского издательства юридической литературы и еженедельной юридической газеты
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 января 1994 года N 107
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 16 июня 1993 г. U931228_ "О мерах по повышению эффективности правовой реформы в Республике Казахстан", в целях официальной публикации законов и иных нормативно-правовых актов, справочно-юридических материалов, выпуска юридической учебной литературы, кодексов, сборников законов, распространения опыта юридической практики и просвещения населения, а также издания художественной литературы по правовой тематике Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства печати и массовой информации и Министерства юстиции Республики Казахстан об учреждении с января 1994 г. республиканского издательства юридической литературы и еженедельной юридической газеты в форме акционерных обществ.
2. (Пункты 2-9 утратили силу - постановлением Правительства РК от 29 декабря 1998 г. N 1348 P981348_ )
Премьер-министр Республики Казахстан