Аға мемлекеттiк нотариус                     280               240
Аға мемлекеттiк нотариустың орынбасары       240                -
Мемлекеттiк нотариус                         220               200
Консультант                                  200               160
------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 наурыздағы N 293 қаулысына N 12 кесте
Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдарының
аппараты қызметшiлерiнiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫЛАРЫ
-----------------------------------------------------------------------
Лауазым атауы           ! Айлық лауазымдық жалақы (теңге
!           есебiмен)
! --------------------------------
! Министрлiктер мен ведомстволар,
! облыстық әкiмшiлiктер, олардың
! басқармалары, комитеттерi мен
! бөлiмдерi
-----------------------------------------------------------------------
Архив, кеңсе меңгерушiлерi                           240
Аға инспектор, аға статистик;
машина басу бюросының, көшiру-көбейту
бюросының меңгерушiлерi                              200
Инспектор, статистик; экспедиция,
шаруашылық, қойма меңгерушiлерi; кассир              170
Комендант                                            130
Iс жүргiзушi, архивариус                             100
Экспедитор                                            80
I санаттағы стенографияшы                            200
II санаттағы стенографияшы, хатшы-стенографияшы,
I санаттағы машинка басушы, диктофон тобының
машинка басушысы                                     170
II санаттағы машинка басушы, хатшы-машинка
басушы                                               130
----------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 наурыздағы N 293 қаулысына N 13 кесте
Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдарының
аппараты және нотариалдық кеңсе қызметшiлерiнiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫЛАРЫ
----------------------------------------------------------------------
Лауазым атауы              ! Айлық лауазымдық жалақы (теңге
!             есебiмен)
!--------------------------------
! жергiлiктi әкiмдер олардың
! басқармалары, комитеттерi мен
! бөлiмдерi
----------------------------------------------------------------------
Архив, кеңсе меңгерушiлерi                         200
Аға инспектор, аға статистик;
машинка басу бюросының, көшiру-көбейту
бюросының меңгерушiлерi                            180
Инспектор, статистик; экспедиция, шаруашылық,
қойма меңгерушiлерi; кассир                        150
Комендант                                          130
Iс жүргiзушi, архивариус                           100
Экспедитор                                          80
I санаттағы стенографияшы                          200
II санаттағы стенографияшы, хатшы-стенографияшы,
I санаттағы машинка басушы, диктофон тобының
машинка басушысы                                   170
II санаттағы машинка басушы, хатшы-машинка
басушы                                             130
----------------------------------------------------------------------

нотариус                            280                  240
Заместитель
государственного нотариуса          240                   -
Государственный нотариус            220                  200
Консультант                         200                  160
Таблица N 12
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1994 г. N 293
ДОЛЖНОСТНЫЕ ОКЛАДЫ
служащих аппарата органов государственного управления
Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------
Наименование должностей    ! Месячные должностные оклады (в тенге)
!-----------------------------------------
! министерства и ведомства, областные
! администрации, их управления, комитеты
! и отделы
---------------------------------------------------------------------
Заведующие: архивом,
канцелярией                                        240
Старшие: инспектор, статистик;
заведующие: машинописным бюро,
копировально-множительным бюро                     200
Инспектор, статистик;
заведующие: экспедицией,
хозяйством, складом, кассир                        170
Комендант                                          130
Делопроизводитель, архивариус                      100
Экспедитор                                          80
Стенографистка 1 категории                         200
Стенографистка II категории,
секретарь-стенографистка,
машинистка 1 категории,
машинистка диктофонной группы                      170
Машинистка II категории,
секретарь-машинистка                               130
Таблица N 13
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1994 г. N 293
ДОЛЖНОСТНЫЕ ОКЛАДЫ
служащих аппарата органов государственного управления
и нотариальных контор Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------
Наименование должностей   ! Месячные должностные оклады (в тенге)
!-----------------------------------------
! главы местных администраций,
! их управления, комитеты и отделы
---------------------------------------------------------------------
Заведующие: архивом,
канцелярией                                 200
Старшие: инспектор, статистик;
заведующие: машинописным бюро,
копировально-множительным бюро              180
Инспектор, статистик;
заведующие: экспедицией,
хозяйством, складом, кассир                 150
Комендант                                   130
Делопроизводитель, архивариус               100
Экспедитор                                   80
Стенографистка 1 категории                  200
Стенографистка II категории,
секретарь-стенографистка,
машинистка 1 категории,
машинистка диктофонной группы               170
Машинистка II категории,
секретарь-машинистка                        130