ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҚАРЖЫ МИНИСТРЛIГIНIҢ ЖЕКЕЛЕГЕН МӘСЕЛЕЛЕРI
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 1994 жылғы 29 наурыз N 306. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.08.20. N 1033 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Мынадай лауазымдық жалақылар схемасы:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi салық инспекциялары
қызметкерлерiне - N 1-5 кестелерге сәйкес;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi кеден органдары
қызметкерлерiне - N 6-9 кестелерге сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 1994 жылғы 1 ақпаннан күшiне енгiзiлсiн.
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекелеген
мәселелерi" деген Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 17 қарашадағы N 1146 қаулысының күшi жойылған деп
танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 29 наурыздағы
N 306 қаулысына
N 1
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Бас салық инспекциясы аппараты қызметкерлерiнiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
----------------------------------------------------------------
Лауазымдық атауы                   Айлық лауазымдық жалақы
/теңгемен/
----------------------------------------------------------------
Инспекция бастығы - Қаржы
министрiнiң бiрiншi орынбасары                      760
Инспекция бастығының бiрiншi
орынбасары                                          720
Инспекция бастығының орынбасары                     670
Басқарма бастығы                                    630
Басқарма бастығының орынбасары,
дербес бөлiм бастығы                                580
Басқарма iшiндегi бөлiм бастығы                     550
Бөлiм бастығының орынбасары                         510
Бас салық инспекторы                                490
Аға салық инспекторы, бас маман                     460
Салық инспекторы, жетекшi маман                     420
I санаттағы маман                                   350
II санаттағы маман                                  320
Маман                                               280
N 2 кесте
Облыстар бойынша салық инспекциялары қызметкерлерiнiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
----------------------------------------------------------------
Лауазымдық атауы                Айлық лауазымдық жалақы
/теңгемен/
----------------------------------------------------------------
Инспекция бастығы                               580
Инспекция бастығының бiрiншi
орынбасары                                       540
Инспекция бастығының орынбасары                  510
Бөлiм бастығы                                    460
Бас салық инспекторы                             390
Бас бухгалтер                                    390
Аға салық инспекторы, бас маман                  370
Салық инспекторы, жетекшi маман                  350
I санаттағы маман                                300
II санаттағы маман                               260
Маман                                            240
N 3 кесте
Қалалар және Ленинск қаласы бойынша салық
инспекциялары қызметкерлерiнiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
-----------------------------------------------------------------
Айлық лауазымдар жалақысы
/теңгемен/
Лауазымдардың      ----------------------------------
атауы           топтан тыс    Қалалар тобы бойынша  Селолық
қалалар:*    --------------------- аймақтағы
I      II      III   қалаларда
--------------------------------------------------------------------

Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан <*> Сноска. Должностные оклады pаботников оpганов госудаpственного упpавления Республики Казахстан увеличены с 1 апpеля 1994 г. в 2,5 pаза - постановлением от 18 апpеля 1994 г. N 397.
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 года N 306. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033 ~P961033
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить схему должностных окладов:
работников налоговых инспекций Министерства финансов Республики Казахстан согласно таблицам N 1-5;
работников таможенных органов Министерства финансов Республики Казахстан согласно таблицам N 6-9.
2. Ввести в действие настоящее постановление с 1 февраля 1994 г.
3. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 ноября 1993 г. N 1146 "Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан".
Премьер-министр Республики Казахстан
Таблица N 1
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 г. N 306
Должностные оклады
работников аппарата Главной налоговой инспекции
Министерства финансов Республики Казахстан
_____________________________________________________________
Наименование должностей         ! Месячные должностные оклады
!       (в тенге)
_____________________________________________________________
Начальник инспекции - первый
заместитель Министры финансов            760
Первый заместитель начальника
инспекции                                720
Заместитель начальника инспекции         670
Начальник управления                     630
Заместитель начальника управления,
начальник самостоятельного отдела        580
Начальник отдела внутри управления       550
Заместитель начальника отдела            510
Главный налоговый инспектор              490
Старший налоговый инспектор,
главный специалист                       460
Налоговый инспектор, ведущий
специалист                               420
Специалист 1 категории                   350
Специалист 2 категории                   320
Специалист                               280
_______________________________________________________________
Таблица N 2
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 г. N 306
Должностные оклады
работников налоговых инспекций по областям
_______________________________________________________________
Наименование должностей           !Месячные должностные оклады
!     ( в тенге)
_______________________________________________________________
Начальник инспекции                       580
Первый заместитель начальника
инспекции                                 540
Заместитель начальника инспекции          510
Начальник отдела                          460
Главный налоговый инспектор               390
Главный бухгалтер                         390
Старший налоговый инспектор,
главный специалист                        370
Налоговый инспектор, ведущий
специалист                                350
Специалист 1 категории                    300
Специалист 2 категории                    260
Специалист                                240
_______________________________________________________________
Таблица N 3
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 29 марта 1994 г. N 306
Должностные оклады
работников налоговых инспекций по городам и г. Ленинску
______________________________________________________________________
Наименование должностей!Месячные должностные оклады           !в городах
!       (в тенге)                      !сельской
---------------------------------     ! зоны
!вне       ! по группам городов        !
!группы    !---------------------------!
!городов *)!    1   !   2    !   3     !
______________________________________________________________________

Инспекция бастығы         510       460     420     390       420
Инспекция бастығының
орынбасары                440        420     390    370        390
Бөлiм бастығы             400        390     370    350        370
Бас салық инспекторы      380        370     360    330        360
Бас бухгалтер             380        370     360    330        360
Аға салық инспекторы,
бас маман                 350        350     330    320        330
Барлық топтар үшiн ортақ лауазымдық жалақы
Саылқ инспекторы,
жетекшi маман              310
I санаттағы маман          290
II санаттағы маман         260
Маман                      230
----------
* Ленинск қаласы қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы
4-кесте
Аудандар бойынша салық инспекциялары қызметкерлерiнiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
--------------------------------------------------------------------
Айлық лауазымдық жалақы /теңгемен/
Лауазымдардың           ----------------------------------------
атауы                   Қаладағы аудандар, селолық аудандар
----------------------------------------------------------------------
Инспекция бастығы                             420
Инспекция бастығының
орынбасары                                     390
Бөлiм бастығы                                  370
Бас салық инспекторы                           360
Бас бухгалтер                                  360
Аға салық инспекторы,
бас маман                                      330
Салық инспекторы, жетекшi
маман                                          320
I санаттағы маман                              290
II санаттағы маман                             260
Маман                                          230
5-кесте
Қазақстан Республикасы салық қызметi
органдарының аппараты қызметкерлерiнiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
---------------------------------------------------------------------
Айлық лауазымдық жалақы
/теңгемен/
Лауазымдардың атауы            ----------------------------------
облыстық       қалалар және
салық        аудандар бойынша                                                                                                              салық
инспекциялары  салық инспекциясы
---------------------------------------------------------------------
Архив, кеңсе меңгерушiлерi                240               200
Аға инспектор, аға статистик;
машинка басу бюросы, көшiру-көбейту
бюросының меңгерушiлерi                    200               180
Инспектор, статистик, экспедиция,
шаруашылық, қойма меңгерушiлерi,
кассир                                      170               150

Начальник инспекции       510         460     420      390      420
Заместитель начальника
инспекции                 440         420     390      370      390
Начальник отдела          400         390     370      350      370
Главный налоговый
инспектор                 380         370     360      330      360
Главный бухгалтер         390         370     360      330      360
Старший налоговый
инспектор, главный
специалист                350         350     330      320      330
Должностные оклады, единые для всех групп
Налоговый инспектор,
ведущий специалист        310
Специалист 1 категории    290
Специалист 2 категории    260
Специалист                230
_________________________
*) Должностные оклады работников г. Ленинска
Таблица N 4
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 г. N 306
Должностные оклады
работников налоговых инспекций по районам
____________________________________________________________________
!Месячные должностные оклады
!      (в тенге)
Наименование должностей     !-------------------------------------
!районы в городах, сельские районы
____________________________________________________________________
Начальник инспекции                        420
Заместитель начальника инспекции           390
Начальник отдела                           370
Главный налоговый инспектор                360
Главный бухгалтер                          360
Старший налоговый инспектор,
главный специалист                         330
Налоговый инспектор, ведущий
специалист                                 320
Специалист 1 категории                     290
Специалист 2 категории                     260
Специалист                                 230
____________________________________________________________________
Таблица N 5
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 г. N 306
Должностные оклады
служащих аппарата органов налоговой службы
Республики Казахстан
_____________________________________________________________________
Наименование должностей          ! Месячные должностные оклады
!         (в тенге)
!___________________________________
!областные       !налоговые инспекции
!налоговые       !по городам и
!инспекции       !  районам
_____________________________________________________________________
Заведующий архивом, канцелярией      240              200
Старшие: инспектор, статистик;
заведующие: машинописным бюро,
копировально-множительным бюро       200              180
Инспектор, статистик,
заведующие: инспекцией, хозяйством,
складом; кассир                      170              150

Комендант                                   130               130
Iс қағаздарын жүргiзушi, архившi            100               100
Экспедитор                                   80                80
I санаттағы стенографияшы                   200               200
II санаттағы стенографияшы,
хатшы-стеногафияшы, I санаттағы
машинка басушы, диктофондық
топтың машинка басушысы                      170               170
Хатшы-машинка басушы, II санаттағы
машинка басушы                                130               130
Қабылдау бөлмесi, жалпы бөлiм, бiрiншi бөлiм, шаруашылық бөлiмi
және салық инспекциялары аппаратының басқа да осындай бөлiмшелерi
меңгерушiлерiнiң /бастықтарының/ лауазымдық жалақылары тиiсiнше
салық инспекциясының бас, жетекшi және басқа мамандарының лауазымдық
жалақылары деңгейiнде белгiленсiн.
N 6 кесте
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Бас кеден басқармасы қызметкерлерiнiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫЛАРЫ
-------------------------------------------------------------------
Лауазымдардың атауы                Айлық лауазымдық жалақы
/теңгемен/
--------------------------------------------------------------------
Бас басқарма бастығы                               670
Бастықтың бiрiншi орынбасары                       630
Бастықтың орынбасары                               590
Басқарма, негiзгi бөлiм бастығы                    550
Басқарма бастығының орынбасары                     490
Басқарма iшiндегi бөлiм бастығы                    450
Бас инспектор                                      420
Жетекшi инспектор                                  380
Аға инспектор                                      310
Инспектор                                          280
N 7 кесте
Қазақстан Республикасы Қаржы министлiгiнiң
Кеден мекемелерi басшыларының, басшы
қызметкерлерiнiң, мамандары мен қызметшiлерiнiң
<*>
Ескерту. N 7 кестедегi 2, 3 және 4-бағандарының атаулары
алмастырылды - ҚРМК-нiң 14.06.1994 ж. N 632
қаулысымен.
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
-----------------------------------------------------------------------
Айлық лауазымдық жалақысы
/теңгемен/
Лауазымдық атауы           -----------------------------------------
облыстық       республика        басқа
кеден          шекарасында орна-  да
басқармалары   ласқан кедендер    кедендер
------------------------------------------------------------------------
Кеден бастығы                    490              480             460

Комендант                            130              130
Делопроизводитель, архивариус        100              100
Экспедитор                            80              80
Стенографистка 1 категории           200              200
Стенографистка 2 категории,
секретарь-стенографистка,
машинистка 1 категории, машинистка
диктофонной группы                   170              170
Секретарь-машинистка, машинистка
2 категории                          130              130
Установить должностные оклады заведующих (начальников): приемной,
общим отделом, первым отделом, хозяйственным отделом и другими
аналогичными подразделениями аппарата налоговых инспекций на уровне
должностных окладов главны, ведущих и других специалистов
соответствующей налоговой инспекции.
Таблица N 6
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 г. N 306
Должностные оклады
работников Главного таможенного управления
Министерства финансов Республики Казахстан
__________________________________________________________________
Наименование должностей         ! Месячные должностные оклады
!       (в тенге)
__________________________________________________________________
Начальник Главного управления                670
Первый заместитель начальника                630
Заместитель начальника                       590
Начальник управления, основного
отдела                                       550
Заместитель начальника управления            490
Начальник отдела внутри управления           450
Главный инспектор                            420
Ведущий инспектор                            380
Старший инспектор                            310
Инспектор                                    280
__________________________________________________________________
Таблица N 7
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 г. N 306
Должностные оклады
руководителей, руководящих работников, специалистов
и служащих таможенных учреждений Министерства
финансов Республики Казахстан
<*>
Сноска. Наименования граф изменены - постановлением
Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июня 1994 г. N 632.
______________________________________________________________________
!Месячные должностные оклады
!      (тенге)
!_________________________________________
Наименование должностей   !областные !таможни, располо- !другие
!таможенные!женные на границах!таможни
!управления!республики        !
______________________________________________________________________
Начальник таможни                490         480             460
Начальник таможенного

Кеден бекетiнiң бастығы          400              400             400
Негiзгi бөлiмнiң бастығы         360              360             360
Бөлiм /шаруашылық және
басқалары/ бастығы               300              300             300
Бас инспектор                    270              270             270
Аға инспектор                    240              240             240
Инспектор                        220              220             220
Топқа байланыссыз еңбек ақы төлеу
Архив, кеңсе меңгерушiлерi        200
Шаруашылық, қойма меңгерушiлерi,
касср                             150
I санаттағы машинка басушы        170
II санаттағы машинка басушы
хатшы-машинка басушы              130
Iс қағаздарын жүргiзушi,
архившi                           100
N 8 кесте
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Бас кеден басқармасы аппараты қызметшiлерiнiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
---------------------------------------------------------------------
Лауазымдық атауы                     Айлық лауазымдық жалақысы
/теңгемен/
----------------------------------------------------------------------
Архив, кеңсе меңгерушiлерi                              240
Машинка басу бюросының, көшiру-көбейту
бюросының меңгерушiлерi                                 200
Шаруашылық, қойма меңгерушiлерi, кассир                 170
Комендант                                               130
I санаттағы стенографияшы                               200
II санаттағы стенографияшы,
I санаттағы машинка басушы                               170
II санаттағы машинка басушы,
хатшы-машинка басушы                                     130
N 9 кесте
<*>
Ескерту. N 9-кестедегi өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРМК-нiң
14.06.1994 ж. N 632 қаулысына сәйкес.
Қазақстан Республикасының кеден органдары
қызметкерлерiнiң дербес атақтары бойынша
Ж А Л А Қ Ы Л А Р
---------------------------------------------------------------------
Дербес атақтар                    Дербес атақ бойынша
жалақы /теңгемен/
----------------------------------------------------------------------
Кеден қызметiнiң толық
мемлекеттiк кеңесшiсi                            380
Кеден қызметiнiң I дәрежелi
мемлекеттiк кеңесшiсi                            350
Кеден қызметiнiң II дәрежелi
мемлекеттiк кеңесшiсi                            325
Кеден қызметiнiң III дәрежелi
мемлекеттiк кеңесшiсi                            295
Кеден қызметiнiң I дәрежелi
кеңесшiсi                                        270
Кеден қызметiнiң II дәрежелi
кеңесшiсi                                        250
Кеден қызметiнiң III дәрежелi
кеңесшiсi                                        235
Кеден қызметiнiң I дәрежелi
инспекторы                                       215
Кеден қызметiнiң II дәрежелi
инспекторы                                       200
Кеден қызметiнiң III дәрежелi
инспекторы                                       180

поста                            400         400             400
Начальник основного отдела       360         360             360
Начальник отдела
(хозяйственного и других)        300         300             300
Главный инспектор                270         270             270
Старший инспектор                240         240             240
Инспектор                        220         220             220
Независимо от группы оплаты труда
Заведующий архивом, канцелярией  200
Заведующие: хозяйством, складом,
кассир                           150
Машинистка 1 категории           170
Машинистка 2 категории,
секретарь-машинистка             130
Делопроизводитель, архивариус    100
_______________________________________________________________________
Таблица N 8
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 г. N 306
Должностные оклады
служащих аппарата Главного таможенного управления
Министерства финансов Республики Казахстан
______________________________________________________________
Наименование  должностей       ! Месячные должностные оклады
!        (в тенге)
______________________________________________________________
Заведующий: архивом, канцелярией               240
Заведующий: машбюро,
копировально-множительным бюро                 200
Заведующий: хозяйством, складом;
кассир                                         170
Комендант                                      130
Стенографистка 1 категории                     200
Стенографистка 2 категории,
машинистка 1 категории                         170
Машинистка 2 категории,
секретарь-машинистка                           130
________________________________________________________________
Таблица N 9
к постановлению Кабинета Министров
Кабинета Министров
от 29 марта 1994 г. N 306
Оклады
по персональным званиям работников таможенных
органов Республики Казахстан
__________________________________________________________________
Персональные звания              ! Оклад по персональному званию
!         (в тенге)
___________________________________________________________________
Действенный государственный
советник таможенной службы                     380
Государственный советник таможенной
службы 1 ранга                                 350
Государственный советник таможенной
службы 2 ранга                                 325
Государственный советник таможенной
службы 3 ранга                                 295
Советник таможенной службы 1 ранга             270
Советник таможенной службы 2 ранга             250
Советник таможенной службы 3 ранга             235
Инспектор таможенной службы 1 ранга            215
Инспектор таможенной службы 2 ранга            200
Инспектор таможенной службы 3 ранга            180