ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТI ЖАНЫНДАҒЫ ГЕОДЕЗИЯ ЖӘНЕ КАРТОГРАФИЯ БАС БАСҚАРМАСЫНЫҢ ҚҰРАМЫНДА РЕСПУБЛИКАЛЫҚ КАРТОГРАФИЯ ФАБРИКАСЫН ҚҰРУ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 21 сәуiр 1994 ж. N 414
Халық шаруашылығының, қорғаныс пен ғылымның салаларын картографиялық баспа өнiмдерiмен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң, Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiнiң, Энергетика және отын ресурстары министрлiгiнiң, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Геодезия және картография бас басқармасы мен "Қазақстанкаспийшельф" мемлекеттiк компаниясының Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Геодезия және картография бас басқармасының құрамында республикалық картография фабрикасын құру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және отын ресурстары министрлiгi, "Қазақстанкаспийшельф" мемлекеттiк компаниясы Каспий шельфi жөнiнде келiсiм жасасу кезiнде шет елдiк әрiптестерден түскен қаражаттан республикалық картография фабрикасын ұйымдастыру үшiн Геодезия және картография бас басқармасына 2 млн. АҚШ долларын бөлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О создании Республиканской картографической фабрики в составе Главного управления геодезии и картографии при Кабинете Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 апреля 1994 года N 414
В целях обеспечения печатной картографической продукцией отраслей народного хозяйства, обороны и науки Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства экономики, Министерства геологии и охраны недр, Министерства энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан, Главного управления геодезии и картографии при Кабинете Министров Республики Казахстан и Государственной компании "Казахстанкаспийшельф" о создании Республиканской картографической фабрики в составе Главного управления геодезии и картографии при Кабинете Министров Республики Казахстан.
2. Министерству энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан, Государственной компании "Казахстанкаспийшельф" выделить Главному управлению геодезии и картографии 2 млн. долларов США для организации Республиканской картографической фабрики из средств, поступивших от иностранных партнеров при заключении соглашения по Каспийскому шельфу.
Премьер-министр Республики Казахстан