ӨНIМДI (ПРОДАКШН ШЕРИНГ) "ЭРДЕЛЬ-ЭРДГАЗ ГОММЕРН ГМБХ" ЖӘНЕ "СЕЛЕКТ ЭНЕРЖИ ТРЕЙДИНГ ГМБХ" (ГЕРМАНИЯ) КОМПАНИЯЛАРЫМЕН БӨЛIСУ ШАРТТАРЫ НЕГIЗIНДЕ АТЫРАУ ОБЛЫСЫНЫҢ ҚЫРЫҚМЫЛТЫҚ КЕН ОРНЫНДА МҰНАЙДЫ ЖЕТЕ БАРЛАУ, ИГЕРУ ЖӘНЕ ОНЫ ӨНДIРУ ЖӨНIНДЕ КЕЛIСIМ ЖАСАУ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 1994 жылғы 22 сәуiр N 427. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.09.13. N 1257 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Атырау облысын әлеуметтiк-экономикалық дамыту бағдарламасын қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 12 мамырдағы N 382 қаулысын жүзеге асыру шегiнде Атырау облысы әкiмi ұсынған "Ембiмұнайгаз" акционерлiк қоғамының қатысуымен әзiрлеген және республиканың мүдделi министрлiктерiмен және ведомстволарымен келiсiлген. Өнiмдi (продакшн шеринг) "Эрдель-Эрдгаз Гоммерн Гмбх" және "Селект Энержи Трейдинг Гмбх" (Германия) компанияларымен бөлiсу шарттары негiзiнде Атырау облысының Қырықмылтық кен орнында мұнайды жете барлау, игеру және оны өндiру жөнiндегi келiсiмнiң жобасы мақұлдансын.
2. Атырау облысының әкiмi мен "Ембiмұнайгаз" акционерлiк қоғамына аталған Келiсiмге қол қою және Басқарушы Комитетке Қазақстан жағынан өз өкiлдерiн тағайындау тапсырылсын.
3. Аталған қаулының 1, 2-тармақтарын орындау мақсатында Қазақстан жағының мұнай өткiзуден алған пайдасының 50 процентi iшкi республикалық баға бойынша Атырау облысының әкiмiне сатылсын.
4. Аталған қаулының 3-тармағын орындау мақсатында Қазақстан жағынан мұнай өткiзуден алған пайдасының 50 процентi мемлекеттiк бермелердi орындау үшiн "Ембiмұнайгаз" акционерлiк қоғамына есептелетiн болсын.
5. Роялтидiң 50 процентi Атырау облысының әкiмiне, ал 50
процентi "Ембiмұнайгаз" акционерлiк қоғамына бөлiнсiн.
(6-тармақ)
<*>
.
Ескерту. 6-тармақтың күшi жойылды (1994 ж. 1 қыркүйек N 980
Қаз. Рес. Мин. Кабинетiнiң қаулысы)
7. Қазақстан Республикасының Энергетика және отын ресурстары
министрлiгiне жасалған Келiсiмде жүзеге асыру барысында
республиканың мүдделерi сақталуына бақылау жасауды қамтамасыз
ету тапсырылсын.
8. Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен ведомстволары
"Эрдель-Эрдгаз Гоммерн Гмбх" және "Селект Энержи Трейдинг Гмбх"
(Германия) компанияларын аталған Келiсiм шегiнде барлық қажеттi
лицензиялармен және рұқсаттамалармен қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О заключении Соглашения по доразведке, разработке и добыче нефти на месторождении Кырыкмылтык Атырауской области на условиях раздела продукции (Продакшн Шеринг) c компаниями "Эрдель-Эрдгаз Гоммерн Гмбх" и "Селект Энержи Трейдинг Гмбх" (Германия)
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 апреля 1994 года N 427. Утратило силу - постановлением Кабинета Министров РК от 13 сентябpя 1995 г. N 1257 ~P951257
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. В рамках реализации постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1993 г. N 382 "Об обеспечении программы социально-экономического развития Атырауской области" одобрить представленный главой Атырауской областной администрации, разработанный с участием акционерного общества "Эмбамунайгаз" и согласованный с заинтересованными министерствами и ведомствами республики проект Соглашения по доразведке, разработке и добыче нефти на месторождении Кырыкмылтык Атырауской области на условиях раздела продукции (продакшн шеринг) с компаниями "Эрдель-Эрдгаз Гоммерн Гмбх" и "Селект Энержи Трейдинг Гмбх" (Германия).
2. Поручить главе Атырауской областной администрации и акционерному обществу "Эмбамунайгаз" подписать указанное Соглашение и назначить своих представителей в Управляющий комитет с казахстанской стороны.
3. В целях выполнения пунктов 1, 2 указанного постановления 50 процентов прибыли казахстанской стороны от реализации нефти продавать главе Атырауской областной администрации по внутриреспубликанским ценам.
4. В целях выполнения пункта 3 указанного постановления 50 процентов прибыли казахстанской стороны от реализации нефти зачислять акционерному обществу "Эмбамунайгаз" для выполнения государственных поставок.
5. Распределять роялти: 50 процентов - главе Атырауской областной администрации и 50 процентов - акционерному обществу "Эмбамунайгаз".
6. У.с. - постановлением от 1 сентября 1994 г. N 980.
7. Поручить Министерству энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан обеспечить контроль за соблюдением интересов республики в ходе реализации заключенного Соглашения.
8. Министерствам и ведомствам Республики Казахстан обеспечить компании "Эрдель-Эрдгаз Гоммерн Гмбх" и "Селект Энержи Трейдинг Гмбх" (Германия) всеми необходимыми лицензиями и разрешениями в рамках указанного Соглашения.
Премьер-министр Республики Казахстан