АТОМ ЭНЕРГЕТИКАСЫ МЕН ӨНЕРКӘСIБI ЖӨНIНДЕГI "КАТЭП" ҰЛТТЫҚ АКЦИОНЕРЛIК КОМПАНИЯСЫНА КIРЕТIН ХОЛДИНГ КОМПАНИЯЛАРЫ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 20 мамыр 1994 ж. N 546
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шаруашылық басқару органдары жүйесiн жетiлдiру туралы" 1993 жылғы 23 маусымдағы N 1291 U931291_ Жарлығын басшылыққа ала отырып және Атом энергетикасы мен өнеркәсiбi жөнiндегi "КАТЭП" ұлттық акционерлiк компаниясына кiретiн кәсiпорындардың ерекшелiгiн ескерiп, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен "КАТЭП" ұлттық акционерлiк компаниясына "Тың кен-химия комбинаты" өндiрiс бiрлестiгi мен "Үлбi металлургия зауыты" өндiрiс бiрлестiгiн оларға кiретiн құрылымдық бiрлiктер құрамында акционерлендiру және "Каскор" акционерлiк компаниясын холдинг компаниясы етiп қайта құру тапсырылсын.
2. Құрылған компанияларға "Тың кен-химия комбинаты" акционерлiк компаниясы және "Үлбi" акционерлiк компаниясы атауы берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, "КАТЭП" ұлттық акционерлiк компаниясы Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шаруашылық басқару органдары жүйесiн жетiлдiру туралы" 1993 жылғы 23 маусымдағы N 1291 Жарлығына сәйкес "Каскор" акционерлiк компаниясының құрылтай құжаттарына қажеттi өзгерiстер енгiзетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О холдинговых компаниях, входящих в Национальную акционерную компанию по атомной энергетике и промышленности "КАТЭП"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 мая 1994 г. N 546
Руководствуясь Указом Президента Республики Казахстан от 23 июня 1993 г. N 1291 "О совершенствовании системы органов хозяйственного управления" и учитывая специфику предприятий, входящих в Национальную акционерную компанию по атомной энергетике и промышленности "КАТЭП", Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Поручить Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу и Национальной акционерной компании "КАТЭП" провести акционирование производственного объединения "Целинный горно-химический комбинат" и производственного объединения "Ульбинский металлургический завод" в составе входящих в них структурных единиц и преобразование акционерной компании "Каскор" в холдинговую компанию.
2. Присвоить образованным компаниям наименования акционерная компания "Целинный горно-химический комбинат" и акционерная компания "Ульба".
3. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу, Национальной акционерной компании "КАТЭП" произвести необходимые изменения в учредительных документах акционерной компании "Каскор" в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 23 июня 1993 г. N 1291 "О совершенствовании системы органов хозяйственного управления".
Премьер-министр
Республики Казахстан