Қазақстан Республикасының Iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларын өсiру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 20 мамыр N 547. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.06.25. N 787 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жалақы мен жасына
байланысты зейнетақының ең төменгi жаңа мөлшерiн белгiлеу туралы"
1994 жылғы 12 сәуiрдегi N 1651 Жарлығына сәйкес Қазақстан
Республикасының Министрлер Кабинетi Қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан
Республикасының iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң ақшалай табысы
(айлық ақысы) туралы" 1994 жылғы 18 мамырдағы N 530 қаулысына сәйкес
белгiленген Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары
қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы 1994 жылғы 1 сәуiрден бастап 2,5
есе өсiрiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об увеличении должностных окладов работников органов внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 мая 1994 г. N 547. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 июня 1996 г. N 787 ~P960787
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 12 апреля 1994 г. N 1651 "Об установлении нового размера минимальной заработной платы и пенсии по возрасту" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Должностные оклады работников органов внутренних дел Республики Казахстан, установленные в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 мая 1994 г. N 530 "О денежном содержании (заработной плате) работников органов внутренних дел Республики Казахстан", увеличить с 1 апреля 1994 г. в 2,5 раза.
Премьер-министр
Республики Казахстан