"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 27 шiлдедегi N 644 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 ж. 24 мамыр, N 556. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.07.13. N 960 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Қаулы етедi:
1. 1994 жылғы 1 маусымнан бастап Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына мүше мемлекеттерден тысқары жерлерден әкелiнетiн импортталатын тауарларға салынатын акциз ставкалары 1994 жылғы 1 маусымға дейiнгi жасасқан контрактiлер бойынша төленген импортталатын тауарлардан басқасы қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерiстер енгiзiлген - ҚРМК-нiң
22.06.1994 ж. N 701 және 04.19.1995 ж. N 513
қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Тәуелсiз
мемлекеттер достастығына мүше мемлекеттерден тысқары жерлерден
әкелiнетiн импортталатын тауарларға салынатын акциз ставкалары
туралы" 1993 жылғы 27 шiлдедегi 644 қаулысының /Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N31, 357-бап/ бiрiншi тармағының
бiрiншi абзацының күшi iшiнара жойылған деп танылсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерiс енгiзiлген - ҚРМК-нiң 22.06. 1994 ж.
N 701 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 24 мамырдағы
N 556 қаулысына
Қосымша
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына мүше мемлекеттерден
тысқары жерлерден әкелiнетiн импортталатын тауарларға
салынатын
______________________________________________________________________
Сыртқы экономикалық !         Тауарлардың атауы       ! Акциз ставкасы
қызметтiң тауар номе!                                 ! кедендiк құнына
клатурасының коды   !                                 ! %  есебiмен
---------------------------------------------------------------------
401110000            Жеңiл автомобильдерге арналған жаңа
пневматикалық резина шиналар           30
420310000 (тек       Табиғи немесе жасанды терiден тiгiлген
табиғи терiден)      киiм                                   40
4303                 Мех киiм                               50
57-топ               Кiлем және кiлем бұйымдары             25
650692000            Табиғи мехтан тiгiлiп, әдiптелген
немесе әдiптелмеген астарды яки
астарсыз басқа да бас киiмдер          45
6911                 Фарфор және фаянс ыдыс                 45
701321               Хрустальдан жасалған сусын iшетiн
ыдыстар                                45
701331               Хрустальдан жасалған дастарқан бұйымдары
(сусын iшетiн ыдыстардан басқасы) немесе
ас үй жабдығы                          45

О внесении изменения в постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 27 июля 1993 г. N 644
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 24 мая 1994 г. N 556. Утpатило силу постановлением Кабинета Министpов РК от 13 июля 1995 г. N 960 ~P950960.
Сноска. Утpатило силу постановлением Кабинета Министpов РК от 13.07.1995 № 960.
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить с 1 июня 1994 г. ставки акцизов на импортируемые товары, ввозимые из-за пределов государств-членов Содружества Независимых Государств, согласно приложению, за исключением импортируемых товаров, оплаченных по заключенным контрактам до 1 июня 1994 г.
Сноска. Пункт 1 изменен - постановлениями Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1994 г. N 701; от 19 апреля 1995 г. N 513.
2. Признать частично утратившим силу абзац первый пункта 1 к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 июля 1993 г. N 644 "О ставках акцизов на импортируемые товары, ввозимые из-за пределов государств-членов Содружества Независимых государств" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 31, ст. 357).
Сноска. Пункт 2 изменен - постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1994 г. N 701.
Премьер-министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 24 мая 1994 г. N 556
СТАВКИ АКЦИЗОВ
на импортируемые товары, ввозимые из-за пределов
государств-членов Содружества Независимых Государств
Сноска. Внесены изменения постановлениями Кабинета Министров
Республики Казахстан от 4 октября 1994 г. N 1109, от 13 февраля
1995 г. N 146; от 19 апреля 1995 г. N 513.
---------------------------------------------------------------------
Код товарной ! ! Ставки акцизов
номенклатуры ! Наименование товаров ! в процентах к
внешнеэконом.! ! таможенной
деят-ти. ! ! стоимости
-------------!--------------------------------------!----------------
1 ! 2 ! 3
-------------!--------------------------------------!----------------
401110000 шины пневматические резиновые новые для
легковых автомобилей 30
420310000 одежда из натуральной или искусственной
(только из кожи 40
натуральной
кожи)
4303 одежда меховая 50
группа 57 ковры и ковровые изделия 25
650692000 прочие головные уборы с подкладкой,
или без подкладки, с отделкой или
без отделки из натурального меха 45
6911 посуда фарфоровая и фаянсовая 45
701321 сосуды для питья из хрусталя 45
701331 изделия для сервировки стола
(кроме сосудов для питья) или
кухонные принадлежности из
хрусталя 45

701391               Хрустальдан жасалған басқа да бұйымдар 45
7113                 Бағалы металдар жалатылған металдардан
жасалған зергерлiк бұйымдар мен олардың
бөлiктерi                              30
7114                 Алтын және күмiс шеберлерiнiң бағалы
металдар жалатылған металдардан жасаған
бұйымдары мен олардың бөлiктерi        30
7116                 Табиғи немесе қолдан өсiрiлген iнжуден,
асыл немесе жартылай асыл тастардан
(табиғи, жасанды яки қайта қалпына
келтiрiлген тастардан) жасалған
бұйымдар                               30
8703                 Адамдарды тасымалдауға арналған жеңiл
автомобильдер мен басқа да моторлы
көлiк құралдары (8702 тауар түрiн де
жiктелген автомобильдерден басқалары),
оның iшiнде жүк-жолаушы
автомобиль-фургондар және жарыс
автомобильдерi                         25
Ескерту. Қосымшаға өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРМК-нiң
13.02.1995 ж. N 146 және 04.19. 1995 ж. N 513
қаулысымен.

701391 прочие изделия из хрусталя 45
7113 ювелирные изделия и их части из
металлов, плакированных
драгоценными металлами 30
7114 изделия золотых и серебряных дел
мастеров и их части из драгоценных
металлов и металлов, плакированных
драгоценными металлами 30
7116 изделия из природного или
культивированного жемчуга,
драгоценных или полудрагоценных
камней (природных, искусственных
или реконструированных) 30
3703 автомобили легковые и прочие
моторные транспортные средства,
предназначенные для перевозки
людей (кроме автомобилей,
классифицируемых в товарной позиции
8702), включая грузо-пассажирские
автомобили-фургоны и гоночные
автомобили 25