Әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдары мен әскери қызметтен және iшкi iстер органдарынан босатылған адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер (ақшалай өтемақылар) туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 26 мамыр 1994 ж. N 565. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.16. N 789 қаулысымен. ~P020789
"1994 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 27 қаңтардағы N 1529 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 12 сәуiрдегi N 1652 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 18 сәуiрдегi N 1675 U941675_ Жарлығының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң, Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң, арнаулы әскери құрамалардың әскери қызметшiлерiне (шақыру бойынша қызмет өткерiп жүргендерден басқаларына), iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына, сондай-ақ жасына, денсаулығына немесе штаттың қысқаруына байланысты әскери қызметтен, iшкi iстер органдарынан босатылған, 20 және одан да көп жыл қызмет өткерген адамдарға тұрғын жай, коммуналдық қызмет, отын, тұрғын үйдi күтiп ұстауға арналған пайдалану шығындары, пәтерге телефон орнату және пайдаланғаны, уақытша тұрғын жайды жалға алғаны (жалдағаны) үшiн 50 проценттiк ақы төлеу жөнiндегi бұрын белгiленген жеңiлдiктер орнына бiр есептiк көрсеткiш мөлшерiнде ай сайын ақшалай өтемақы төлеу белгiленсiн.
ЕСКЕРТУ. 1-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.08.09.
N 987 қаулысымен. P960987_
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi республикалық бюджетте осы қаулының 1-тармағында аталған адамдарға ақшалай өтемақылар төлеуге арналған қаражатты көздейтiн болсын.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi, Iшкi iстер министрлiгi, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi, Ақпарат қорғау жөнiндегi мемлекеттiк техникалық комиссия, Республикалық ұлан қолбасшысы, Азаматтық қорғаныс штабының бастығы мен Қазақстан Республикасы Президентiнiң күзет қызметi бастығы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсе отырып, әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдары мен әскери қызметтен және iшкi iстер органдарынан босатылғандарға ақшалай өтемақылар төлеу тәртiбiн белгiлесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О ЛЬГОТАХ (ДЕНЕЖНЫХ КОМПЕНСАЦИЯХ) ВОЕННОСЛУЖАЩИМ, ЛИЦАМ РЯДОВОГО И НАЧАЛЬСТВУЮЩЕГО СОСТАВА ОРГАНОВ ВНУТРЕННИХ ДЕЛ И ЛИЦАМ, УВОЛЕННЫМ С ВОЕННОЙ СЛУЖБЫ И ИЗ ОРГАНОВ ВНУТРЕННИХ ДЕЛ
ПОСТАНОВЛЕНИЕ КАБИНЕТА МИНИСТРОВ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 26 мая 1994 г. N 565 Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года № 789.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.07.2002 № 789.
В соответствии с пунктом 2 Указа Президента Республики Казахстан от 18 апреля 1994 г. N 1675 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 12 апреля 1994 г. N 1652 " О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 27 января 1994 г. N 1529 "О республиканском бюджете на 1994 год" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить военнослужащим (кроме проходящих службу по призыву) Вооруженных Сил, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, специальных воинских формирований, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел, а также уволенным с военной службы, из органов внутренних дел по возрасту, состоянию здоровья или сокращению штатов, имеющим выслугу 20 лет и более, выплату ежемесячной денежной компенсации в размере одного расчетного показателя взамен ранее установленных льгот по 50-процентной оплате за жилую площадь, коммунальные услуги, топливо, эксплуатационные расходы на содержание жилья, установку и пользование квартирными телефонами, за поднаем (наем) временного жилого помещения.
Сноска. В пункте 1 заменены слова - постановлением Правительства РК от 9 агуста 1996 г. N 987.
2. Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть в республиканском бюджете средства для выплаты денежных компенсаций лицам, указанным в пункте 1 настоящего постановления.
3. Министерству обороны, Министерству внутренних дел, Комитету национальной безопасности, Государственной технической комиссии по защите информации, Командующему Республиканской гвардией, начальнику Штаба гражданской обороны и начальнику службы охраны Президента Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан определить порядок выплаты денежных компенсаций военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и уволенным с военной службы и из органов внутренних дел.
Премьер-министр
Республики Казахстан