Қазақстан Республикасының Иран Ислам Республикасындағы Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымының көлiк жөнiндегi комитетi директорының лауазымдық жалақысын белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 13 маусым 1994 ж. N 616. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Экономикалық ынтымақтастық Ұйымы хатшылығының көлiк жөнiндегi техникалық комитетi директоры лауазымындағы Қазақстан Республикасы өкiлiнiң айлық жалақысы Қазақстан Республикасының Иран Ислам Республикасындағы Елшiлiгi экономикалық Кеңесшiсiнiң жалақысы деңгейiнде 1530 АҚШ доллары көлемiнде белгiленсiн.
2. Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымының Көлiк және коммуникациялар комитетiнiң директорын 1994 жылы ұстауға жұмсалатын 30 мың АҚШ доллары және 10 мың теңге сомасында шығыс сметасы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi аталған қаражатты 1994 жылғы республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының шетелдердегi өкiлдiктерiн ұстауға көздеген қаражат шегiнде Республика Сыртқы iстер министрлiгiне бөлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об установлении должностного оклада диpектоpа комитета Оpганизации Экономического Сотpудничества по тpанспоpту от Республики Казахстан в Исламской Республике Иpан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 13 июня 1994 г. N 616. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить месячный оклад представителя Республики Казахстан на должности директора технического комитета по транспорту Секретариата Организации Экономического Сотрудничества (ОЭС) в размере 1530 долларов США на уровне оклада экономического советника Посольства Республики Казахстан в Исламской Республике Иран.
2. Утвердить смету расходов на содержание директора комитета ОЭС по транспорту и коммуникациям от Республики Казахстан в сумме 30 тыс. долларов США и 10 тыс. тенге на 1994 год.
3. Министерству финансов Республики Казахстан выделить указанные средства Министерству иностранных дел республики в пределах ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на 1994 год на содержание дипломатических представительств Республики Казахстан за рубежом.
Премьер-министр
Республики Казахстан