Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Мемлекеттiк автомобиль инспекциясының арнаулы баспа өнiмдерiн даярлау туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 17 маусым N 651. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.06.08. N 777 қаулысымен. ~P010777
Қазақстан Республикасының көлiк құралдарын есепке алу мен тiркеу, азаматтарға жүргiзушi куәлiктерiн беру және олардың халықаралық жол қозғалысына толық құқылы қатысуын қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтi одан әрi жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi:
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Мемлекеттiк автомобиль инспекциясының арнаулы баспа өнiмдерiн (жүргiзушiлер куәлiктерiнiң бланктерi мен Қазақстан Республикасының көлiк құралдарын тiркеу туралы айғақтамаларды) дайындаушы мамандандырылған режимдiк кәсiпорынды анықтасын.
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне Қазақстан
Республикасының мемлекеттiк рәмiздерi бейнеленген тиiстi халықаралық
талаптарға сай келетiн аталған өнiмдердi даярлау жөнiнде тапсырыс
жасау құқығы берiлсiн;
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен бiрлесе отырып,
қолданылып жүрген заңдарға сәйкес арнаулы баспа өнiмдерiне ақы
төлеу мен оны есепке алу тәртiбiн, сондай-ақ оған кеткен шығынды
көлiк құралдары иелерiнiң есебiнен өтеудiң шартын әзiрлеп,
бекiтетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об изготовлении специальной печатной продукции Государственной автомобильной инспекции Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июня 1994 г. N 651. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 8 июня 2001 г. N 777 ~P010777
В целях дальнейшего совершенствования деятельности по учету и регистрации транспортных средств Республики Казахстан, выдачи гражданам водительских удостоверений и обеспечения их полноправного участия в международном дорожном движении Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
определить специализированное режимное предприятие-изготовитель специальной печати продукции Государственной автомобильной инспекции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (бланков водительских удостоверений и свидетельств о регистрации транспортных средств Республики Казахстан).
Предоставить Министерству внутренних дел Республики Казахстан право на размещение заказа по изготовлению соответствующей международным требованиям указанной продукции с государственной символикой Республики Казахстан;
совместно с Министерством финансов Республики Казахстан разработать и утвердить в соответствии с действующим законодательством порядок оплаты специальной печатной продукции и ее учета, а также условия возмещения этих расходов за счет владельцев транспортных средств.
Премьер-министр
Республики Казахстан