Германия Федеративтiк Республикасында Қазақстан Республикасының Сауда өкiлдiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 17 маусым 1994 ж. N 663
Қазақстан Республикасы мен Германия Федеративтiк Республикасы арасындағы сауда-экономикалық ынтымақтастық саласындағы үкiметаралық келiсiмдердi жүзеге асыру мақсатында, сондай-ақ Германиядағы сыртқы экономикалық қызметке қазақстандық қатысушылардың жұмысын үйлестiру және олардың мүдделерiн қорғау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Германия Федеративтiк Республикасындағы Бонн қаласында Қазақстан Республикасының Сауда өкiлдiгi ашылсын.
2. Германия Федеративтiк Республикасындағы Қазақстан Республикасы Сауда өкiлдiгiнiң штат саны 1994 жылғы 7 айға айлықақы қоры 54754 АҚШ доллары сомасында 5 адам мөлшерiнде бекiтiлсiн.
3. Германия Федеративтiк Республикасындағы Қазақстан Республикасының Сауда өкiлiне айына 1845 АҚШ доллары мөлшерiнде лауазымдық жалақы белгiленсiн.
Сауда өкiлдiгiнiң қызметкерлерiне лауазымдық жалақы Сауда өкiлiнiң жалақысына қарай штат кестесiне сәйкес белгiленсiн.
4. Сауда өкiлдiгiнiң қызметкерлерiне медициналық қызмет
көрсетуге АҚШ долларындағы айлықақы қорынан 2 процент мөлшерiнде
аударым жасау белгiленсiн.
5. Германия Федеративтiк Республикасындағы Қазақстан
Республикасы Сауда өкiлдiгiнiң шығыс сметасы 346257 АҚШ
доллары және 594284 теңге сомасында бекiтiлсiн.
6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1994 жылдың
бюджетiн дәлдей түсу кезiнде Германия Федеративтiк Республикасындағы
Қазақстан Республикасы Сауда өкiлдiгiн ұстауға қаражат
бөлiнуiн ескеретiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об открытии Торгового представительства Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июня 1994 г. N 663
В целях реализации межправительственных соглашений в области торгово-экономического сотрудничества между Республикой Казахстан и Федеративной Республикой Германия, а также для координации деятельности казахстанских участников внешнеэкономической деятельности в Германии и защиты их интересов Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Открыть в г. Бонне Торговое представительство Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия.
2. Утвердить штатную численность Торгового представительства Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия в количестве 5 единиц с фондом заработной платы на 7 месяцев 1994 г. в сумме 54754 долларов США.
3. Установить Торговому представителю Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия должностной оклад в размере 1845 долларов США в месяц.
Должностные оклады сотрудников Торгового представительства установить исходя из оклада Торгового представителя в соответствии со штатным расписанием.
4. Установить отчисления на медицинское обслуживание
сотрудников Торгового представительства в размере 2 процентов
от фонда заработной платы в долларах США.
5. Утвердить смету расходов Торгового представительства
Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия в сумме
346257 долларов США и 594284 тенге.
6. Министерству финансов Республики Казахстан учесть при
уточнении бюджета на 1994 год выделение ассигнований на содержание
Торгового представительства Республики Казахстан в Федеративной
Республике Германия.
Премьер-министр
Республики Казахстан