Министрлер Кабинетiнiң Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесiндегi Өкiлдiгi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 5 шiлде 1994 ж. N 755
"Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және үкiметтiң Жоғарғы Кеңесте заң шығарушылық инициативасын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Жоғарғы кеңесiнде Министрлер Кабинетiнiң Өкiлдiгi институты енгiзiлсiн.
2. Өкiлдiкке атқарушы өкiмет органдарының парламентарийлермен өзара iс-қимылын ұйымдастыру мiндетi, Министрлер Кабинетiнiң қызметi жөнiнде депутаттарға шұғыл хабарлап отыру, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Жоғарғы Кеңестiң қарауына ұсынатын заң жобаларын және басқа материалдарды талқылау барысына талдау жасау жүктелсiн.
3. Өкiлдiк аппаратының саны 4 адам болып белгiленсiн және
ол еңбекке ақы төлеу мен материалдық-техникалық қамтамасыз ету
жағдайлары жөнiнен Министрлер Кабинетi Iс басқармасының бөлiмiне
теңестiрiлсiн.
4. Iс басқарушысы Өкiлдiктiң құрылымы мен штаттық кестесiн
бекiтсiн.
5. Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен ведомстволары
Министрлер Кабинетi Өкiлдiгiнiң Қазақстан Республикасының
Парламентiндегi қызметiне жәрдем көрсететiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О представительстве Кабинета Министров в Верховном Совете Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июля 1994 г. N 755
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О Кабинете Министров Республики Казахстан" и в целях обеспечения законодательной инициативы Правительства в Верховном Совете Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Ввести институт Представительства Кабинета Министров в Верховном Совете Республики Казахстан.
2. Возложить на Представительство функции организации взаимодействия органов исполнительной власти с парламентариями, оперативное информирование депутатов о деятельности Кабинета Министров, анализ хода обсуждения законопроектов и иных материалов, вносимых на рассмотрение Верховного Совета Кабинетом Министров Республики Казахстан.
3. Определить численность аппарата Представительства в количестве 4 человек и приравнять по условиям оплаты труда и материально-техническому обеспечению к Отделу Управления Делами Кабинета Министров.
4. Управляющему Делами утвердить структуру и штатное расписание Представительства.
5. Министерствам и ведомствам Республики Казахстан оказывать содействие в деятельности Представительства Кабинета Министров в Парламенте Республики Казахстан.
Премьер-министр Республики Казахстан