"Қазақстан әуе жолы" Ұлттық акционерлiк авиакомпаниясының шет елдердегi өкiлдiктерi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 11 шiлде 1994 ж. N 776. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан әуе жолы" Ұлттық авиакомпаниясының шет елдердегi өкiлдiктерi туралы" 1994 жылғы 29 сәуiрдегi N 440  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Қазақстан әуе жолы" авиакомпаниясының шет елдердегi өкiлдiктерi қызметкерлерiнiң шетел валютасымен төленетiн лауазымдық жалақылар схемасы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Өкiлдiктер қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары сауда өкiлдiктерiнiң шетелдiк валютамен төленетiн жалақыларына сүйенiп бекiтiлсiн.
3. Осы қаулы 1994 жылғы 1 шiлдеден күшiне енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 11 шiлдедегi
N 776 қаулысына
Қосымша
"Қазақстан әуе жолы" Ұлттық акционерлiк
авиакомпаниясының шет елдердегi өкiлдiктерi
қызметкерлерiнiң шетел валютасымен төленетiн
лауазымдық жалақыларының
Схемасы
--------------------------------------------------------------------
Лауазым атауы                  ! Шет ел валютасымен төленетiн                                       ! лауазымдық жалақылар деңгейi
! (Сауда өкiлдiктерi жалақыла-
! рының процентiмен)
--------------------------------------------------------------------
"Қазақстан әуе жолы" компаниясы аймақтық
өкiлдiктерiнiң Бас директоры                            93
"Қазақстан әуе жолы" компаниясы бас
өкiлдiктерiнiң директоры                                90
Өкiлдiктер директоры                                    85
Бухгалтер-кассир, бухгалтер                             69
Аға диспетчер (авиабилеттер сату мен
брондау бойынша)                                        57
Диспетчер (жолаушылар, жүк тасымалдау
жөнiнде авиабилеттер сату мен брондау
бойынша)                                                52
Авиатехник                                              59
Механик-жүргiзушi                                       45
Iс жүргiзушi-машинка басушы                             40
-------------------------------------------------------------------
Ескерту: 1. Директор көмекшiсiнiң лауазымдық жалақысы тиiсiнше
директор жалақысының 80 процентi мөлшерiнде
белгiленедi.
2. Осы схемада көзделмеген кейбiр лауазымдар бойынша
лауазымдық жалақылар Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1993 жылғы 25 ақпандағы N 154
қаулысында көрсетiлген сауда өкiлдiктерi
қызметкерлерiнiң лауазымына және лауазымдық
жалақыларына сәйкес белгiленсiн.

О должностных окладах работников представительств Национальной акционерной авиакомпании "Казахстан ауе жолы" за границей
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июля 1994 г. N 776. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 апреля 1994 г. N 440 "О представительствах Национальной акционерной авиакомпании "Казахстан ауе жолы" за рубежом" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить схему должностных окладов в иностранной валюте работников представительств авиакомпании "Казахстан ауе жолы" за границей согласно приложению.
2. Должностные оклады сотрудников представительств установить исходя из инвалютных окладов торговых представителей.
3. Ввести в действие настоящее постановление с 1 июля 1994 г.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 11 июля 1994 г. N 776
Схема
должностных окладов в иностранной валюте
работников представительств Национальной
акционерной авиакомпании "Казахстан ауе
жолы" за границей
-------------------------------------------------------------------
Наименование должностей    !Уровень должностных окладов
!в иностранной валюте (в процентах
!от оклада Торгового представителя)
-------------------------------------------------------------------
Генеральный директор регионального
представительства компании
"Казахстан ауе жолы"                             93
Директор генерального представительства
компании "Казахстан ауе жолы"                    90
Директор представительства                       85
Бухгалтер-кассир, бухгалтер                      69
Старший диспетчер (по продаже и
бронированию авиабилетов)                        57
Диспетчер (по продаже и бронированию
авиабилетов; по пассажирским, грузовым
перевозкам)                                      52
Авиатехник                                       59
Механик-водитель                                 45
Делопроизводитель-машинистка                     40
---------------------------------------------------------
Примечания:
1. Должностной оклад помощника директора устанавливается в размере 80 процентов от оклада соответствующего директора.
2. Должностные оклады по отдельным должностям, не предусмотренным данной схемой, устанавливаются применительно к должностям и должностным окладам для работников торговых представительств, указанных в постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 февраля 1993 г. N 154. P930154_