"Денсаулық" журналы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 13 шiлде 1994 ж. N 789
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi мен Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгiнiң "Денсаулық" журналына құрылтайшылар болу жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Денсаулық сақтау министрлiгiмен бiрлесiп "Денсаулық" журналының шығынын жабу үшiн жыл сайын дотация бөлудi қарастырсын.
3. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi "Денсаулық" журналының редакциясына үй-жай беру, материалдық-техникалық ресурстармен, қызмет көлiгiмен қамтамасыз ету мәселелерiн шешетiн болсын.
4. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi "Денсаулық" журналын қажеттi полиграфиялық қуаттармен және қағазбен қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О журнале "Денсаулык"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июля 1994 г. N 789
Кабинет Министров Республики Казахстан:
1. Принять предложение Министерства здравоохранения и Министерства печати и массовой информации Республики Казахстан выступить соучредителями журнала "Денсаулык".
2. Министерству финансов совместно с Министерством здравоохранения Республики Казахстан ежегодно предусматривать дотации на покрытие убытков журнала "Денсаулык".
3. Министерству здравоохранения Республики Казахстан решить вопросы выделения помещения, обеспечения материально-техническими ресурсами, служебным транспортом редакции журнала "Денсаулык".
4. Министерству печати и массовой информации Республики Казахстан обеспечить журнал "Денсаулык" необходимыми полиграфическими мощностями и бумагой.
Премьер-министр Республики Казахстан