Агроөнеркәсiп кешенiн басқару жөнiндегi Республикалық жоғары мектебiн тарату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1 тамыз 1994 ж. N 857
Басшы қызметкерлер мен мамандардың бiлiктiлiгiн арттыру және қайта даярлау жөнiндегi мемлекеттiк оқу орындары желiлерiн реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Агроөнеркәсiп кешенiн басқару жөнiндегi Республикалық жоғары мектебi таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi сала басқармасы құрылымын жетiлдiру барысында агроөнеркәсiп кешенiнде нарықтық қатынастарды қалыптастыруды ескере отырып, барлық деңгейдегi кадрларды даярлау мен қайта даярлау жүйесiн жетiлдiрудi көздейтiн болсын.
3. "Агроөнеркәсiп кешенi жүйесiнiң басшы кадрлары мен
мамандарының бiлiктiлiгiн арттыруды одан әрi жетiлдiру туралы" КПСС
Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1985 жылғы 3 қаңтардағы
N 4 қаулысын жүзеге асыру туралы" /Қазақ ССР ҚЖ, 1985 ж., N 12 33-бап/
Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ ССР Министрлер
Советiнiң 1985 жылғы 26 сәуiрдегi N 150 қаулысының 3, 5 және 7
тармақтары күшiн жойған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О ликвидации Республиканской высшей школы управления агропромышленным комплексом
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1994 г. N 857
В целях упорядочения сети государственных учебных заведений повышения квалификации и переподготовки руководящих работников и специалистов Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Республиканскую высшую школу управления агропромышленным комплексом Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан упразднить.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан при совершенствовании структуры управления отраслью предусмотреть развитие системы подготовки и переподготовки кадров всех уровней с учетом становления рыночных отношений в агропромышленном комплексе.
3. Признать утратившими силу пункты 3, 5 и 7 постановления Центрального Комитета Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 26 апреля 1985 г. N 150 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 3 января 1985 г. N 4 "О дальнейшем совершенствовании повышения квалификации руководящих кадров и специалистов системы агропромышленного комплекса" (СП КазССР, 1985 г., N 12, ст. 33).
Премьер-министр Республики Казахстан