Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппараты Iс басқармасының Өндiрiстiк - пайдалану бiрлестiгi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларын көбейту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 5 тамыз N 881. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.08.20. N 1033 қаулысымен.
"1994 жылға арналған республикалық бюджеттi дәлдеу туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 14 шiлдедегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппараты Iс Басқармасының Өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгi қызметкерлерiнiң Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1994 жылғы 21 сәуiрдегi N 157 өкiмiне сәйкес белгiленген лауазымдық жалақысы мен тарифтiк ставкалары 1994 жылғы 1 шiлдеден бастап 1,5 есе көбейтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об увеличении должностных окладов pаботников Пpоизводственно-эксплуатационного объединения Упpавления Делами Аппаpата Пpезидента и Кабинета Министpов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 5 августа 1994 г. N 881. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033 ~P961033
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 14 июля 1994 г. "Об уточненном республиканском бюджете на 1994 год" увеличить с 1 июля 1994 г. должностные оклады и тарифные ставки работников Производственно-эксплуатационного Управления Делами Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан, установленные в соответствии с распоряжением Премьер-министра Республики Казахстан от 21 апреля 1994 г. N 157, в 1,5 раза.
Премьер-министр
Республики Казахстан