Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 11 тамыздағы N 666 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 9 тамыз N 888. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.08.07. N 983 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
"Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығын тағайындау туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы
11 тамыздағы N 666 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1992 ж., N 32, 489-бап) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Дарын"
мемлекеттiк жастар сыйлығын беру жөнiндегi комитеттiң ұсынған
құрамы бекiтiлсiн;
4-тармақтың күшi жойылған деп танылсын;
аталған қаулымен бекiтiлген "Дарын" мемлекеттiк жастар
сыйлығы туралы Ереженiң 1-тармағындағы "30" саны "35" саны болып
алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 9 тамыздағы
N 888 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
жанындағы "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығы
жөнiндегi комитеттiң
ҚҰРАМЫ
Жүкеев Т.Т.             - Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң
орынбасары (төраға)
Әйтiмова Б.С            - Жастар iсi, туризм және спорт министрi
(төрағаның орынбасары)
Тiлегенов Т.З.          - Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгiнiң
мәдениет және бұқаралық ақпарат құралдарымен
жұмыс бөлiмiнiң бастығы (хатшы)
Ғылым, бiлiм, спорт және техника секциясы
Әубәкiров Т.О.           - ұшқыш-ғарышкер, Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесiнiң депутаты
Бәйменов А.              - техника ғылымдарының кандидаты, Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң депутаты
Досымбетов Т.К.          - Қазақстан Республикасы Ұлттық Олимпиада
комитетiнiң бiрiншi вице-президентi
Жұмадiлдаев А.           - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым
академиясының Теориялық және қолданбалы
математика институты лабораториясының
меңгерушiсi, физика-математика
ғылымдарының докторы
Кузнецов А.Ю.            - "Контакт" ғылыми-техникалық жастар
орталығының директоры, философия
ғылымдарының кандидаты
Лесковский С.М.          - "Экспресс К" газетiнiң бас редакторы
Мулявина Н.Д.            - "Надежда" акционерлiк қоғамының бас
директоры
Нұрғалиева Е.Н.          - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң
орынбасары, заң ғылымдарының докторы
Рүстембаев Б.Е.          - Қазақстан Республикасының Жастар iсi,
туризм және спорт министрлiгi жастар
саясаты жөнiндегi бас басқармасының
бастығы, техника ғылымдарының кандидаты,
доцент
Орынбеков М.С.           - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым
академиясының Философия және құқық
институтының бөлiм меңгерушiсi, философия
ғылымдарының докторы
Қалманов К.Ж.            - Қарағанды политехника институты
кафедрасының профессоры, техника
ғылымдарының докторы
Шабельников В.К.         - психология ғылымдарының докторы, Қазақстан
Республикасы Президентiнiң консультанты
Мәдениет, әдебиет, сәулет және өнер секциясы
Бельгер Г.К.             - жазушы, Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Кеңесiнiң депутаты
Долматова Н.В.           - М.Ю.Лермонтов атындағы Республикалық
академиялық орыс драма театрының әртiсi,
Қазақстан Республикасының еңбек сіңiрген
әртiсi
Жолжақсынов Д.           - Қазақтың мемлекеттiк балалар мен
жасөспiрiмдер театрының актеры, Қазақстан
Республикасының еңбек сiңiрген әртiсi
Исабеков Д.              - жазушы, Қазақстан Республикасы мемлекеттiк
сыйлығының лауреаты
Қасейнов Д.К.           - Құрманғазы атындағы Алматы мемлекеттiк
консерваториясының ректоры, Қазақстан
Республикасының еңбек сiңiрген өнер
қайраткерi
Қосанов Ә.С.             - Қазақстан Республикасының Жастар iсi,
туризм және спорт министрiнiң орынбасары
Құлкенов М.              - "Жалын" журналының бас редакторы
Монтахаев К.             - сәулетшi, Қазақстан Республикасы
мемлекеттiк сыйлығының лауреаты
Серiкқалиев З.С.         - әдебиет сыншысы
Теменов Т.Д.             - Қазақстан Республикасының киноматографистер
одағы басқармасының хатшысы
Төлепбаев Е.              - суретшi, Қазақстан Республикасының
еңбек сiңiрген өнер қайраткерi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 августа 1992 г. N 666
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 августа 1994 г. N 888. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 7 августа 1996 г. N 983 ~P960983
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 августа 1992 г. N 666 P920666_ "Об учреждении Государственной молодежной премии "Дарын" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 32, ст. 489) следующие изменения:
утвердить прилагаемый состав Комитета по присуждению Государственной молодежной премии "Дарын" Кабинета Министров Республики Казахстан;
признать утратившим силу пункт 4;
в пункте 1 Положения о Государственной молодежной премии "Дарын" Кабинета Министров Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением, заменить цифру "30" цифрой "35".
Премьер-министр Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 9 августа 1994 г. N 888
Состав
Комитета по Государственной молодежной премии
"Дарын" при Кабинете Министров Республики Казахстан
Жукеев Т.Т.              - Заместитель Премьер-министра Республики
Казахстан (председатель)
Айтимова Б.С.            - Министр по делам молодежи, туризма и
спорта (заместитель председателя)
Тлегенов Т.З.            - начальник отдела культуры и по работе со
средствами массовой информации
Министерства по делам молодежи, туризма
и спорта (секретарь)
Секция науки, образования, спорта и техники
Аубакиров Т.О.           - летчик-космонавт, депутат Верховного
Совета Республики Казахстан
Байменов А.              - кандидат технических наук, депутат
Верховного Совета Республики Казахстан
Досымбетов Т.К.          - первый вице-президент Национального
Олимпийского Комитета Республики
Казахстан
Жумадильдаев А.          - заведующий лабораторией Института
теоретической и прикладной математики
Национальной академии наук Республики
Казахстан, доктор физико-математических
наук
Кузнецов А.Ю.            - директор научно-технического молодежного
центра "Контакт", кандидат философских
наук
Лесковский С.М.          - главный редактор газеты "Экспресс К"
Мулявина Н.Д.            - генеральный директор акционерного
общества "Надежда"
Нургалиева Е.Н.          - заместитель Министра юстиции Республики
Казахстан, доктор юридических наук
Рустембаев Б.Е.          - начальник главного управления молодежной
политики Министерства по делам молодежи,
туризма и спорта, кандидат технических
наук, доцент
Орынбеков М.С.           - заведующий отделом Института философии
и права Национальной академии наук
Республики Казахстан, доктор
философских наук
Халманов К.Ж.            - профессор Карагандинского
политехнического института, доктор
технических наук
Шабельников В.К.         - доктор психологических наук, консультант
Президента Республики Казахстан
Секция культуры, литературы,
архитектуры и искусства
Бельгер Г.К.             - писатель, депутат Верховного Совета
Республики Казахстан
Долматова Н.В.           - актриса Республиканского академического
русского театра драмы им.М.Ю.Лермонтова,
заслуженная артистка Республики
Казахстан
Жолжаксынов Д.           - актер Государственного казахского
театра для детей и юношества, заслуженный
артист Республики Казахстан
Исабеков Д.              - писатель, лауреат Государственной премии
Республики Казахстан
Касеинов Д.К.            - ректор Алматинской государственной
консерватории им.Курмангазы, заслуженный
деятель искусств Республики Казахстан
Косанов А.С.             - заместитель Министра по делам молодежи,
туризма и спорта Республики Казахстан
Кулкенов М.              - главный редактор журнала "Жалын"
Монтахаев К.             - архитектор, лауреат Государственной
премии Республики Казахстан
Сериккалиев З.С.         - литературный критик
Теменов Т.Д.             - секретарь правления Союза
кинематографистов Республики Казахстан
Тулепбаев Е.             - живописец, заслуженный деятель искусств
Республики Казахстан