Қызмет бабындағы iссапар шығындарының нормасы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 15 тамыз N 906. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.09.22. N 1428 қаулысымен. ~P001428
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қызметкердiң қызмет бабындағы iссапарда болған әр күнi үшiн Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi белгiлеген есептiк көрсеткiштiң 50 процентi мөлшерiнде тәулiктiк төлем белгiленсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.08.09.
N 987 қаулысымен. P960987_
2. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бiрлестiктерi, кәсiпорындары мен ұйымдары қызметкерлерiнiң қызмет бабындағы iссапарлары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 22 қазандағы N 892 P990892_ қаулысының /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж. N 41, 607-бап/ 1-тармағы мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"бiрлестiктердiң, кәсiпорындардың, мекемелер мен ұйымдардың басшыларына қызмет бабындағы iссапарларға жiберiлген бiрiншi басшылар мен олардың орынбасарларынан басқа қызметкерлерге қымбат тұрғын жайды /"Жоғарғы-А" разрядты мейманханалардың жоғарғы санаттағы номерлерiн, "Люкс"номерлерiн/ жалдауына байланысты шығыстарды өтеуге тыйым салынсын."
"қымбат тұрғын жайды жайлау шығыстарын ерекше жағдайларда бiрiншi басшының жазбаша рұқсатымен өтеуге болады."
3. "Қызмет бабындағы iссапар шығындары туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 22 сәуiрдегi N 423 P940423_ қаулысының 1- тармағының күшi жойылған деп танылсын.
4. Осы қаулы 1994 жылдың 1 тамызынан бастап күшiне енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О ноpмах pасходов на служебные командиpовки
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 15 августа 1994 г. N 906. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 сентября 2000 г. N 1428 ~P001428
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить, что суточные за каждый день нахождения работника в служебной командировке выплачиваются в размере 50 процентов от расчетного показателя, установленного Верховным Советом Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункте 1 заменены слова - постановлением Правительства РК от 9 августа 1996 г. N 987.
2. Пункт 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 октября 1992 г. N 892 P920892_ "О служебных командировках работников государственных объединений, предприятий и организаций Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 1992 г., N 41, ст. 607) дополнить абзацами следующего содержания:
"запретить руководителям объединений, предприятий, учреждений и организаций возмещать работникам, кроме первых руководителей и их заместителей, направленным в служебные командировки, расходы по найму дорогостоящего жилого помещения (номера высшей категории гостиницы разряда - "Высший А", номера - "Люкс")";
"возмещение расходов по найму дорогостоящего жилого помещения
допускается в исключительных случаях с письменного разрешения
первого руководителя".
3. Признать утратившим силу пункт 1 постановления Кабинета
Министров Республики Казахстан от 22 апреля 1994 г. N 423 "О расходах
на служебные командировки".
P940423_
4. Ввести в действие настоящее постановление с 1 августа 1994 г.
Премьер-министр
Республики Казахстан