Бiрiккен Ұлттар Ұйымының 50 жылдығына мерейтойлық мәнеттер шығару туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1 қыркүйек 1994 ж. N 978
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiсiнiң Бiрiккен Ұлттар
Ұйымының 50 жылдығына құны 20 теңгелiк 5 милиион дана мерейтолық
мәнеттер шығару туралы ұсынысы қабылдансын.
Бұл мәнеттер республикада заңды төлем құралы болып табылады.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiсiне:
Бiрiккен Ұлттар Ұйымының белгiсi мен мәнеттердiң дизайны
бейнеленген мерейтойлық мәнеттер шығару туралы баспасөзде
хабар жариялау;
Бiрiккен Ұлттар Ұйымының нұсқауларын ескере отырып, мерейтойлық
мәнеттердi айналымға шығару күнiн белгiлеу;
осы мәнеттер шығаруға кететiн шығынды банк шығысының сметасы
шегiнен асырмау ұсынылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О выпуске юбилейных монет к 50-летию ООН
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 1 сентябpя 1994 г. N 978
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Национального Банка Республики Казахстан
о выпуске юбилейных монет к 50-летию ООН достоинством 20 тенге из
металла "Нейзильбер" в количестве 5 млн. штук.
Указанные монеты будут являться в республике законным платежным
средством.
2. Рекомендовать Национальному Банку Республики Казахстан:
опубликовать в печати сообщение о выпуске юбилейных монет с
изображением эмблемы 50-летия ООН и дизайна монет;
определить дату выпуска юбилейных монет в обращение с учетом
рекомендаций ООН;
осуществить затраты по выпуску указанных монет в пределах сметы
расходов банка.
Премьер-министра
Республики Казахстан