Қазақстан Республикасының Германия Федеративтiк Республикасындағы Елшiлiгiн орналастыру үшiн республиканың меншiгiне үй сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 5 қыркүйек 1994 ж. N 994
Бонн қаласында жылжымайтын мүлiк рыногындағы қолайлы конъюнктураны, сондай-ақ "Бергманн" фирмасымен өтем негiзiнде қаржыландыру туралы қол жеткен уағдаластықты ескере отырып, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының Германия Федеративтiк Республикасындағы Елшiлiгiн орналастыру үшiн республиканың меншiгiне Обервинтер селосы (Бонн), Рейнхохенвег көшесiндегi аумағы 0,4 га учаскесi бар N 79 үйдi сатып алу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Германия Федеративтiк Республикасындағы Төтенше және Өкiлеттi Елшiсi С.Т.Тұрсыновқа сатып алу-сату шартына қол қоюға өкiлеттiк берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi, Экономика министрлiгi 1994 жылдың екiншi жартысында республикадан 3 мың тонна мыс беру туралы 1994 жылдың 1 қазанына дейiн "Бергманн" фирмасымен контракт жасасып, онда Қазақстан Республикасының Елшiлiгi үшiн аталған үйдi сатып алудың өзара есеп айырысуға қажеттi шарттарын көздейтiн болсын.
Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi iшкi бағамен 3 мың тонна мыс сатып алу үшiн аталған контракт бойынша түскен валюталық түсiмнiң бiр бөлiгiн белгiленген тәртiппен теңгеге айналдыратын болсын.
4. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi 1994 жылдың
1 қазанына дейiн экспортқа берiлетiн басқа өнiмдердi кемiту
есебiнен 3 мың тонна мыс шығару үшiн квота бөлiнуiн қамтамасыз
етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi
1994 жылдың 1 қазанына дейiн экспортқа 3 мың тонна мыс шығаруға
лицензия беретiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О приобретении в собственность республики здания для размещения Посольства Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 сентября 1994 г. N 994
Учитывая благоприятную конъюнктуру на рынке недвижимости в г.Бонне, а также достигнутую договоренность с фирмой "Бергманн" о финансировании на компенсационной основе, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о приобретении в собственность республики здания с земельным участком площадью 0,4 га по улице Рейнхохенвег 79, в селе Обервинтер (Бонн) для размещения Посольства Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия.
2. Уполномочить Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия Турсунова С.Т. подписать договор купли-продажи.
3. Поручить Министерству промышленности и торговли, Министерству экономики Республики Казахстан обеспечить до 1 октября 1994 года заключение с фирмой "Бергманн" контракта на поставку из республики 3 тыс. тонн меди во втором полугодии 1994 года, предусмотрев в нем необходимые условия взаиморасчетов за покупку указанного здания для Посольства Республики Казахстан.
Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан обеспечить в установленном порядке конвертацию части валютной выручки по указанному контракту в тенге для закупки 3 тыс.тонн меди по внутренним ценам.
4. Министерству экономики Республики Казахстан обеспечить до 1 октября 1994 года выделение квоты на экспорт 3 тыс.тонн меди за счет уменьшения по другим поставкам.
5. Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан выдать до 1 октября 1994 года лицензию на экспорт 3 тыс. тонн меди.
Премьер-министр Республики Казахстан