Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 8 қыркүйек N 1010. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1786 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Мемлекеттiк басқару органдары аппаратының санын және оны ұстауға жұмсалатын шығындарды қысқарту туралы" мемлекеттiк жастар саясаты, туризм және спорт саласындағы мiндеттердi iске асыру жөнiндегi 1994 жылғы 3 тамыздағы N 874 қаулысын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгi орталық аппаратының Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң саны 82-ден аспайтын етiп бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Жастар iсi, туризм және спорт
министрлiгiне Министрдiң 3 орынбасарын, соның iшiнде Министрдiң
бiр бiрiншi орынбасарын, сонымен қатар II адамнан алқа ұстауына
рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және спорт
министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль
лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 8 қыркүйектегi
N 1010 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Жастар iсi, туризм және
спорт министрлiгi орталық аппаратының
Құрылымы
1. Жастар саясаты басқармасы (жетекшi)
2. Туризм басқармасы (жетекшi)
3. Спорттың олимпиадалық түрлерi басқармасы (жетекшi)
4. Қаржы-экономика басқармасы (жетекшi)
5. Ұйымдастыру жұмысы және халықаралық байланыс басқармасы
(жетекшi)
6. Олимпиадалық емес және халықтың спорт түрлерi бөлiмi
7. Спорттық, туристiк базалар мен жастар кәсiпорындарын
техникалық пайдалану бөлiмi

О стpуктуpе центpального аппаpата Министеpства по делам молодежи, туpизма и споpта Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 8 сентябpя 1994 г. N 1010. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1786 ~P951786
Во исполнение постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 августа 1994 г. N 874 "О сокращении структуры численности аппарата и расходов на содержание органов государственного управления" по реализации задач в области государственной молодежной политики, туризма и спорта Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Министерства по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 82 единиц.
2. Разрешить Министерству по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан иметь 3 заместителей Министра, в том числе одного первого заместителя Министра, а также коллегию в количестве 11 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение N 1
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 сентября 1994 г. N 1010
СТРУКТУРА
центрального аппарата Министерства по делам
молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан
1. Управление молодежной политики (ведущее)
2. Управление туризма (ведущее)
3. Управление олимпийских видов спорта (ведущее)
4. Финансово-экономическое управление (ведущее)
5. Управление организационной работы и международных связей (ведущее)
6. Отдел неолимпийских и народных видов спорта
7. Отдел технической эксплуатации спортивных, туристических баз и
молодежных предприятий