"Кең дала" акционерлiк қоғамының ауыл шаруашылығы техникасын сатып алу жөнiндегi инвестициялық жобасын жүзеге асыру туралы<*> ЕСКЕРТУ. Қаулының атауына өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.09.23. N 1155 қаулысымен. ~P961155
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 14 қыркүйек 1994 ж. N 1022
Дәндi дақылдар мен мақта жинау комбайндарына деген асқан дiлгерлiкке байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Америкада жасалған 630 дәндi дақылдар жинау комбайнын, 100 мақта жинау комбайнын, қосымша жабдықтарымен, қосалқы материалдарымен, босалқы бөлшектерiмен қоса сатып алу жөнiнде, сондай-ақ мамандарды оқыту мен сервистiк қызметтi ұйымдастыру жөнiнде 114803303 АҚШ доллары сомасына "Кең дала" акционерлiк қоғамы мен Американың "Джон Дир Экспорт" компаниясының "Deere Company" бөлiмшесi арасында жасалған контракт мақұлдансын.<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.09.23.
N 1155 қаулысымен.
2. Американың "Джон Дир" компаниясының жабдықтарды жеткiзуi АҚШ-тың Эксимбанкi беретiн кредитi шеңберiнде қаржыландырылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi комбайндарды беру жобасын қолданылып жүрген орта мерзiмдi (5 жылдан кем емес) АҚШ кредит желiсiне қоссын және осы қаржыландыруға байланысты барлық мiндеттемелер бойынша АҚШ Эксимбанкке 85 процентке және АВN AMRO Bank Kazakstan Ltd және Deutsche Bank AG (Нью-Йорк қаласындағы филиал) ұйымдастырушыларына 15 процентке үкiметтiк кепiлдеме берiлсiн және АҚШ Эксимбанкiмен және ABN AMRO Bank Kazakstan Ltd және Deutsche Bank AG (Нью-Йорк қаласындағы филиал) ұйымдастырушыларымен тиiстi кредиттiк келiсiм жасайтын болсын.<*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң 1996.09.23.
N 1155 қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi ауыл шаруашылығы жабдықтарын жеткiзу жөнiнде жасалған контрактiге сәйкес АҚШ Эксимбанкiмен және ABN AMRO Bank Kazakstan Ltd және Deutsche Bank AG (Нью-Йорк қаласындағы филиал) ұйымдастырушыларымен 114335340 АҚШ доллары сомасында кредит бөлiнуiне кредиттiк келiсiм жасайтын болсын.<*>
Ескерту. 4-шi тармаққа өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРМК-нiң
1995.05.24. N 734 қаулысымен.
5. "Кең дала" акционерлiк қоғамы Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi кредиттiк келiсiм жасасын және кредиттiң, проценттердiң, комиссияның және барлық банктiк шығындардың сомаларын түгел өтеу жөнiнде қажеттi кепiлдiк берсiн.<*><*>
Ескерту. 5-шi тармаққа өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРМК-нiң
1995.05.24. N 734 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 5-тармаққа өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.09.23. N 1155 қаулысымен.

О pеализации инвестиционного пpоекта пpиобpетения сельскохозяйственной техники акционеpным обществом "Кен дала"<*> Сноска. В названии постановления и пунктах 1,5,6,7 заменены слова, постановление дополнено пунктами 8,9,10, пункт 8 считать пунктом 11 - постановлением Правительства РК от 23 сентября 1996 г. N 1155 ~P961155.
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 14 сентябpя 1994 г. N 1022
В связи с острой потребностью в зерноуборочных и хлопкоуборочных комбайнах Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить контракт между акционерным обществом "Кен дала" и американской компанией "Джон Дир Экспорт" подразделением "Deere Company" по приобретению 630 зерноуборочных комбайнов, 100 хлопкоуборочных комбайнов американского производства с поставкой дополнительного оборудования, сопутствующих материалов, запасных частей, а также по обучению специалистов и организации сервиса на сумму 114803303 долларов США. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 23 сентября 1996 г. N 1155 P961155_ .
2. Финансирование поставки оборудования американской компании "Джон Дир" провести в рамках кредита, предоставляемого Эксимбанком США.
3. Министерству финансов Республики Казахстан включить проект поставки комбайнов в действующую среднесрочную (не менее 5 лет) кредитную линию США, выдать правительственные гарантии Эксимбанку США на 85 процентов и соорганизаторам ABN AMRO Bank Kazakstan Ltd и Deutsch Bank AG (филиал г. Нью-Йорк) на 15 процентов по всем обязательствам, связанным с этим финансированием, и заключить соответствующее кредитное соглашение с Эксимбанком США и соорганизаторами ABN AMRO Bank Kazakstan Ltd и Deutsch Bank AG (филиал г. Нью-Йорк). <*>
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления Правительства РК от 23 сентября 1996 г. N 1155 P961155_ .
4. Государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан заключить кредитные соглашения с Эксимбанком США и соорганизаторами ABN AMRO Bank Kazakstan и Deutsche Bank AG (филиал г. Нью-Йорк) о выделении кредита на сумму 114335340 долларов США в соответствии с заключенным контрактом на поставку сельскохозяйственного оборудования. <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения постановлением КМ РК от 24 мая 1995 г. N 734; постановлением Правительства РК от 23 сентября 1996 г. N 1155 P961155_ .
5. Акционерному обществу "Кен дала" заключить кредитное соглашение с государственным Экспортно-импортным банком Республики Казахстан и выдать необходимые гарантии по погашению всей суммы кредита, процентов, комиссий и всех банковских расходов. <*>
Сноска. В пункт 5 внесены изменения постановлением КМ РК от 24 мая 1995 г. N 734; постановлением Правительства РК от 23 сентября 1996 г. N 1155 P961155_ .