"Сарышаған" сынақ полигонының босаған объектiлерiн пайдалану жөнiндегi кейбiр шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 11 қазан N 1155. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.12.18. N 1299 қаулысымен. ~P981299
Халық шаруашылығының ғылым қолданылатын салаларында жобаларды жасау және жүзеге асыру, "Сарышаған" сынақ полигонының бұрынғы технологиялық алаңдарының бiрқатарын қайта бейiмдеу үшiн бюджеттен тыс инвестициялар тартуды жеделдету, сондай-ақ Приозерск қаласының бос тұрғын үй қорына халықты орналастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгiнiң Қазақстан Республикасының Радиоэлектроника және байланыс жөнiндегi ұлттық орталығына Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң келiсуiмен "Сарышаған" сынақ полигонының iске қосылмай қалған шаруашылық алаңдарын, тұрғын үй және қонақ үй қорын, полигонның тыныс-тiршiлiгiн қамтамасыз ететiн жекелеген объектiлердi Россия Федерациясы Қорғаныс министрлiгiнiң әскери бөлiмдерi мен мекемелерiнен қабылдап алуға және кейiннен, қажет болған жағдайда оларға ұзақ мерзiмге жалға беруге, балансқа өткiзуге немесе Қазақстан Республикасының кәсiпорындарына, ұйымдары мен басқа да заңды ұйымдарына сатуға құқық беру туралы ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О некоторых мерах по обеспечению жизнедеятельности высвободившихся объектов испытательного полигона "Сары-Шаган"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 октября 1994 г. N 1155. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 декабря 1998 г. N 1299 ~P981299
В целях создания приоритетных условий в формировании и осуществлении проектов в наукоемких отраслях народного хозяйства, ускорения вовлечения внебюджетных инвестиций для перепрофилирования ряда бывших технологических площадок испытательного полигона "Сары-Шаган", а также привлечения населения для заселения свободного жилищного фонда г. Приозерска Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Принять предложение Министерства науки и новых технологий Республики Казахстан о предоставлении права Национальному центру по радиоэлектронике и связи Республики Казахстан с согласия Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу принимать от воинских частей и учреждений Министерства обороны Российской Федерации и в последующем при необходимости сдавать в долгосрочную аренду, передавать на баланс или продавать предприятиям, организациям и другим юридическим лицам Республики Казахстан незадействованные производственные площади, жилой и гостиничный фонд, отдельные объекты жизнеобеспечения испытательного полигона "Сары-Шаган".
Премьер-министр Республики Казахстан