Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 21 қазан N 1179. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1810 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Еңбек министрлiгi орталық аппаратының құрылымы осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны 122 адам болып қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгiне 3 орынбасар, оның iшiнде министрдiң бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ құрамы 13 адам санымен алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Еңбек министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Департаменттер төрағаларының лауазымдық жалақылары бас басқармалар бастықтарының лауазымдық жалақылары деңгейiнде белгiленедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы N 1179 қаулысына ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгi
орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Кадр саясаты бөлiмi
Жиынтық ақпарат және жоспарлау бөлiмi
Әлеуметтiк саясат және қамсыздандыру басқармасы
Әлеуметтiк серiктестiк және еңбек нарығындағы белсендi
саясат басқармасы
Еңбекке ақы төлеу және ұйымдастыру басқармасы
Еңбек заңдары басқармасы
Халықаралық байланыстар бөлiмi
Еңбек қорғау департаментi
Көшi-қон департаментi
Қаржыландыру және бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Iс басқармасы

О структуре центрального аппарата Министерства труда Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 октября 1994 г. N 1179. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1810 ~P951810.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства труда Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 122 единиц.
2. Разрешить Министерству труда Республики Казахстан иметь 3 заместителей, в том числе одного первого заместителя Министра, а также коллегию в количестве 13 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства труда Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
4. Должностные оклады председателей департаментов устанавливаются на уровне должностных окладов начальников главных управлений.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 октября 1994 г. N 1179
Структура
центрального аппарата Министерства труда
Республики Казахстан
Руководство
Отдел кадровой политики
Отдел сводной информации и планирования
Управление социальной политики и страхования
Управление социального партнерства и активной политики на
рынке труда
Управление оплаты и организации труда
Управление трудового законодательства
Отдел международных связей
Департамент охраны труда
Департамент миграции
Отдел финансового обеспечения и бухгалтерского учета
Управление делами