Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Су ресурстары жөнiндегi комитеттiң орталық апаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 9 қараша N 1243. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1798 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Су ресурстары жөнiндегi комитеттiң орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы осы аппарат қызметкерлерiнiң шегiнде 67 адам болып қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Су ресурстары жөнiндегi комитетке төрағаның бiр орынбасарын, сондай-ақ 8 адамнан тұратын алқа ұстауына рұқсат етiлсiн. <*>
Ескерту. 2-шi тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 1995.
06.06. N 793 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Су ресурстары жөнiндегi комитеттiң орталық аппараты үшiн 2 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 қарашадағы N 1243 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
жанындағы Су ресурстар жөнiндегi комитеттiң
орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Су ресурстары басқармасы
Су шаруашылығы объектiлерi мен ғимараттары басқармасы
Арал, Каспий теңiздерi мен көлдер проблемалары жөнiндегi
бөлiм
Ғылыми-техникалық қамтамасыз ету және халықаралық ынтымақтастық
бөлiмi
Инвестициялық шаралар бөлiмi
Экономика және бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Кадр және құқықтық жұмыстар бөлiмi
Жалпы бөлiм

О стpуктуpе центpального аппаpата Комитета по водным pесуpсам пpи Кабинете Министpов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 9 ноябpя 1994 г. N 1243. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1798 ~P951798.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Комитета по водным ресурсам при Кабинете Министров Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 67 единиц.
2. Разрешить Комитету по водным ресурсам при Кабинете Министров
Республики Казахстан иметь одного заместителя Председателя, а также
коллегию в количестве 8 человек.
<*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением КМ РК
от 6 июня 1995 г. N 793.
3. Установить для центрального аппарата Комитета по водным
ресурсам при Кабинете Министров Республики Казахстан лимит служебных
легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 9 ноября 1994 г. N 1243
СТРУКТУРА
центрального аппарата Комитета по водным ресурсам
при Кабинете Министров Республики Казахстан
Управление водных ресурсов
Управление водохозяйственных объектов и сооружений
Отдел по проблемам Аральского, Каспийского морей и озер
Отдел научно-технического обеспечения и международного сотрудничества
Отдел инвестиционных мероприятий
Отдел экономики и бухгалтерского учета
Сектор кадров и правовой работы
Общий отдел