Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Өнеркәсiпте жұмысты қауiпсiз жүргiзудi қадағалау және кен қадағалау жөнiндегi комитеттiң орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 14 қараша N 1261. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1793 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Өнеркәсiпте жұмысты қауiпсiз жүргiзудi қадағалау және кен қадағалау жөнiндегi комитетi орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде 51 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Өнеркәсiпте жұмысты қауiпсiз жүргiзудi қадағалау және кен қадағалау
жөнiндегi комитетке Комитет төрағасының бiр орынбасарын, сондай-ақ
7 адамнан тұратын алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Өнеркәсiпте жұмысты қауiпсiз жүргiзудi қадағалау және кен қадағалау
жөнiндегi комитеттiң орталық аппараты үшiн қызметтiк 2 жеңiл
автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 14 қарашадағы
N 1261 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
жанындағы Өнеркәсiпте жұмысты қауiпсiз жүргiзудi
қадағалау және кен қадағалау жөнiндегi комитеттiң
орталық аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Кендi және кендi емес өнеркәсiптегi қадағалау бөлiмi
Көмiр өнеркәсiбiндегi қадағалау бөлiмi
Химия, мұнай мен газ өңдеу, металлургия өнеркәсiбiндегi және қауiптi жүктердiң темiр жол көлiгiмен тасымалдануын қадағалау бөлiмi
Мұнай және газ өндiру өнеркәсiбiндегi, геология және
магистралдық мұнай, газ өнiмдерi құбырларындағы қадағалау бөлiмi
Қазандық-газ қадағалау, көтеру құралдарын және астық өнiмдерi
кәсiпорындарын қадағалау бөлiмi
Әскерилендiрiлген, мұнайдың атқылауына және газ ысырабына
қарсы күресушi бөлiмшелер бөлiмi
Өндiрiстердiң бақылау және белгi беру аппаратурасымен,
техникалық қауiпсiздiк құралдарымен қамтамасыз етiлуiн қадағалау
бөлiмi
Техника бөлiмi
Кадр, құпиялық тәртiбi мен iс жүргiзу бөлiмi
Бухгалтерия

О структуре центрального аппарата Комитета по надзору за безопасным ведением работ в промышленности и горному надзору при Кабинете Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 ноября 1994 N 1261. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1793 ~P951793.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Комитета по надзору за безопасным ведением работ в промышленности и горному надзору при Кабинете Министров Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 51 единицы.
2. Разрешить Комитету по надзору за безопасным ведением работ в промышленности и горному надзору при Кабинете Министров Республики Казахстан иметь одного заместителя Председателя Комитета, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Комитета по надзору за безопасным ведением работ в промышленности и горному надзору при Кабинете Министров Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 ноября 1994 г. N 1261
Структура
центрального аппарата Комитета по надзору
за безопасным ведением работ в промышленности
и горному надзору при Кабинете Министров
Республики Казахстан Руководство Отдел по надзору в горнорудной и нерудной промышленности Отдел по надзору в угольной промышленности Отдел по надзору в химической, нефтегазоперерабатывающей, металлургической промышленности и за перевозкой опасных грузов железнодорожным транспортом Отдел по надзору в нефтегазодобывающей промышленности, геологии и магистральных нефте-, газопродуктопроводах Отдел котлогазового надзора, надзора за подъемными сооружениями и предприятиями хлебопродуктов
Отдел военизированных, противофонтанных и
газоспасательных частей
Отдел по надзору за обеспечением производств
аппаратурой контроля и сигнализации, техническими
средствами безопасности
Технический отдел
Отдел кадров, режима секретности и делопроизводства
Бухгалтерия