Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Тiл комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 14 қараша N 1263. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Тiл комитетi орталық аппаратының Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде 51 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Тiл комитетiне төрағаның 2 орынбасарын, сондай-ақ 11 адамнан алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Тiл комитетiнiң орталық аппараты үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 14 қарашадағы
N 1263 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
жанындағы Тiл комитетi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Мемлекеттiк тiлдi дамыту басқармасы
Ұлттар тiлiн дамыту бөлiмi
Ономастика және терминологиялық жұмыс бөлiмi
Қоғамдық ұйымдармен және қазақ диаспорасымен жұмыс бөлiмi
Баспа-ақпарат бөлiмi
Экономика және есеп бөлiмi
Бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Кадр саясаты мен арнаулы жұмыстар басқармасы

О стpуктуpе центpального аппаpата Комитета по языкам пpи Кабинете Министpов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 14 ноябpя 1994 г. N 1263. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Комитета по языкам при Кабинете Министров Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 51 единицы.
2. Разрешить Комитету по языкам при Кабинете Министров Республики Казахстан иметь 2 заместителей Председателя, а также коллегию в количестве 11 человек.
3. Установить для центрального аппарата Комитета по языкам при Кабинете Министров Республики Казахстан лимит служебных автомобилей в количестве 4 единиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 14 ноября 1994 г. N 1263
СТРУКТУРА
центрального аппарата Комитета по языкам
при Кабинете Министров Республики Казахстан
Управление развития государственного языка
Отдел развития национальных языков
Отдел ономастики и терминологической работы
Отдел работы с общественными организациями и с казахской диаспорой
Издательско-информационный отдел
Отдел экономики и анализа
Отдел бухгалтерского учета
Управление кадровой политики и спецработ