Қазақстан Республикасы Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 14 қараша N 1265. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1789 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгi орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппараттың қызметкерлерi шегiнде 76 адам санымен бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ғылым және жаңа технологиялар
министрлiгiне министрдiң 2 орынбасарын, оның iшiнде министрдiң бiр
бiрiншi орынбасарын, сонымен қатар 11 адамнан тұратын алқа
ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Ғылым және жаңа технологиялар
министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 3 қызметтiк жеңiл автомашина
лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 14 қарашадағы
N 1265 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Ғылым және жаңа
технологиялар министрлiгi орталық аппаратының
Құрылымы
Ғылыми-техникалық бағдарламалар және ғылыми-техникалық
прогрестi болжай басқармасы (жетекшi ретiнде)
Ғылыми-ұйымдастыру басқармасы (жетекшi ретiнде)
Қаржы-экономикалық басқарма (жетекшi ретiнде)
Ғылыми-техникалық ақпарат және есептеу техникасы басқармасы
(жетекшi ретiнде)
Ғылыми-техникалық сараптау бөлiмi (жетекшi ретiнде)
Кадр және арнаулы жұмыс бөлiмi
Өндiрiстiк-әкiмшiлiк қызметтер басқармасы

О структуре центрального аппарата Министерства науки и новых технологий Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 ноября 1994 г. N 1265. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1789 ~P951789.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Министерства науки и новых технологий Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 76 единиц.
2. Разрешить Министерству науки и новых технологий Республики Казахстан иметь 2 заместителей Министра, в том числе одного первого заместителя Министра, а также коллегию в количестве 11 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства науки и новых технологий Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 3 единиц.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 ноября 1994 г. N 1265
Структура
центрального аппарата Министерства науки и
новых технологий Республики Казахстан Управление научно-технических программ и прогнозирования научно-технического прогресса (на правах ведущего) Научно-организационное управление (на правах ведущего) Финансово-экономическое управление (на правах ведущего)
Управление научно-технической информации и вычислительной
техники (на правах ведущего)
Отдел научно-технической экспертизы (на правах ведущего)
Отдел кадров и спецработы
Управление производственно-административной деятельности