Феррохром қожын қайта өңдеуге жабдықтар сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1994 жылғы 1 желтоқсан N 1335
Феррохром қожын қайта өңдеуге жабдықтар сатып алуды аяқтау мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1994 жылғы 7 сәуiрдегi N 126 өкiмi бойынша республикалық "Қазконтракт" контракт корпорациясының берiлiмiн азайту есебiнен "Феррохром" акционерлiк қоғамына /Ақтөбе ферросплав зауыты/ бiр мәртелiк рұқсат ету тәртiбiмен тауар кредитiн екi жыл мерзiмге мемлекеттiк резервтен босату жолымен ФХ - 006, ФХ - 010 маркалы төменгi көмiртектi 3 мың тонна феррохром берiлсiн.
2. "Феррохром"акционерлiк қоғамы /Ақтөбе ферросплав зауыты/ аталған материалдық ресурстардың мемлекеттiк резервке толық көлемде қайтарылуын және осы тауар кредитiн пайдаланғаны үшiн төлем төленуiн ескере отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметi берген, көрсетiлген тауар кредитiн өтеудiң шарты мен мерзiмi жөнiнде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен шарт жасасатын
болсын.
3. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы
Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi комитет "Ферррохром"
акционерлiк қоғамына /Ақтөбе ферросплав зауыты/ аталған материалдық
ресурстарды босатуды осы қаулының екiншi тармағына сәйкес жасалған
шарт жағдайымен жүргiзсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О закупке обоpудования по пеpеpаботке шлаков феppохpома
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 1 декабpя 1994 г. N 1335
С целью завершения закупки оборудования по переработке шлаков феррохрома Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Предоставить в порядке исключения акционерному обществу "Феррохром" (Актюбинскому заводу ферросплавов) товарный кредит сроком на два года путем отпуска из государственного резерва 3 тыс.т низкоуглеродистого феррохрома марок ФК-006, ФХ-010 за счет уменьшения поставки Республиканской контрактной корпорации "Казконтракт" по распоряжению Премьер-министра Республики Казахстан от 7 апреля 1994 г. N 126.
2. Акционерному обществу "Феррохром" (Актюбинскому заводу ферросплавов) заключить с Министреством финансов Республики Казахстан договор по условиям и срокам погашения указанного товарного кредита, предоставляемого Правительством Республики Казахстан, имея в виду возврат в государственный резерв названных материальных ресурсов в полном объеме и внесение платы за пользование этим товарным
кредитом.
3. Комитету по государственным материальным резервам при
Кабинете Министров Республики Казахстан произвести отпуск акционерному
обществу "Феррохром" (Актюбинскому заводу ферросплавов) названных
материальных ресурсов на условиях договора, заключенного в соответствии
с пунктом 2 настоящего постановления.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан