Арқалық қаласында жүк таситын және арнаулы автомобильдер шығару жөнiндегi "ГАЗ-АРМАШ" бiрлескен кәсiпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1994 жылғы 2 желтоқсан N 1360
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "АРМАШ" акционерлiк қоғамы негiзiнде Арқалық қаласында жылдық бағдарламасы 5000 жүк таситын және арнаулы автомобиль шығаратын "ГАЗ-АРМАШ" Қазақстан-Россия бiрлескен кәсiпорнын құру туралы Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң, Торғай облысы әкiмiнiң және "АРМАШ" акционерлiк қоғамының бастамасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "АРМАШ" акционерлiк қоғамын шетел құрылтайшыларының қатысуын ескере отырып, жекешелендiретiн болсын.
3. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi Қазақстанның
Мемлекеттiк даму банкiмен бiрлесiп, Арқалық қаласындағы жүк таситын
және арнаулы автомобильдер шығаруды дамыту үшiн инвестициялар тарту
мүмкiндiгiн iздестiрсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi автомобильдер жасау мәселелерi жөнiнде ғылыми,
тәжiрибе-конструкторлық және жобалау жұмыстарын жүргiзуде
"ГАЗ-АРМАШ" бiрлескен кәсiпорнына көмек көрсететiн болсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О создании совместного предприятия "ГАЗ-АРМАШ" по выпуску грузовых и специальных автомобилей в г.Аркалыке
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 декабpя 1994 г. N 1360
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить инициативу Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, главы Тургайской областной администрации и акционерного общества "АРМАШ" о создании на его базе в г. Аркалыке совместного казахстанско-российского предприятия "ГАЗ-АРМАШ" с годовой программой выпуска 5000 грузовых и специальных автомобилей.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу провести приватизацию акционерного общества "АРМАШ" с учетом участия иностранного учредителя.
3. Министерству экономики Республики Казахстан совместно с Государственным банком развития Казахстана изыскать возможность привлечения инвестиций для развития производства грузовых и специальных автомобилей в г.Аркалыке.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
оказывать содействие совместному предприятию "ГАЗ-АРМАШ" в
проведении научных, опытно-конструкторских и проектных работ по
проблемам автомобилестроения.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан